Alla kategorier > Blusar
mönstrad blus
mönstrad blus  - 0 mönstrad blus  - 1

mönstrad blus

Storlek: XS/S
Kategori: Blusar
Märke: Zara
Färg: Vit
Skick: Mycket bra skick

300 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

jätte fin blus perfekt till middag i bra skick

Isabella Bruun
Isabella Bruun
(17)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Mönstrad blus  - Mönstrad blus från zara  Passar storlek s-m
Mönstrad Blus Med Volanger - Mönstrad blus från Zara, säljer då jag inte använder den längre! Storlek Xs, pris kan diskuteras!
Zara mönstrad blus  - Säljer min otroliga fina blus från zara med unikt mönster❤️❤️ Den är i princip i nyskick då den har använts sällan, men det finns en liten fläck som syns på sista bilden, men som syns inte alls i verkligheten ❤️❤️❤️
Vit mönstrad blus från Zara XS - Luftig vit blus från Zara i bomull med blått mönster och dekorativa detaljer på ärmar och nederkant. Skjortan har lång ärm, knappar framtill och avslappnad passform. Blusen är ny med lappen kvar.
Mönstrad blus - Säljer denna superfina mönstrade blus med volangdetaljer 💓💓
Mönstrad blus - Jättesnygg mönstrad blus
Andra annonser från Blusar
Visa alla
Volang topp - Säljer dessa super gulliga toppen från Gina🫰🏼🫰🏼
Brun omlottblus från Zara - Snygg brun omlottblus i plisserat tyg från  Zara. Blusen har djup v-ringning, resår i midjan och vida korta ärmar. Använd 2 gånger !!🩷🍒
Mörkblå prickig blus med volang - Söt mörkblå blus med vita prickar och volangdetaljer längs V-ringningen. Blusen har korta ärmar i transparent material och smock i midjan för en snygg passform. Perfekt till jeans eller kjol för en trendig look.
intimissimi tröja - jättefin kashmir långärmad tröja från intimissimi med spetsdetaljer. säljer då den inte kommer till användning💗kontakta mig för fler bilder eller andra frågor!
Fin polka dot blus  - Perfekt till lite festligare tillfällen med går också att klä ner och ha till vardags.
Omlottblus Missay - Stilren svart omlottblus från Missay med knytband i midjan och v-ringad hals. Blusen har långa ärmar och lätt utsvängd nederkant för en feminin siluett. Perfekt att matcha med både jeans och kjol.