Alla kategorier > Blusar
Söt blommig blus från Monki
Söt blommig blus från Monki - 89 Söt blommig blus från Monki - 90 Söt blommig blus från Monki - 91

Söt blommig blus från Monki

Storlek: S
Kategori: Blusar
Märke: Monki

70 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Oversized skjortblus från Monki. Väldigt fin med gulligt mönster. Använd en del men tycker inte att det märks på kvalitén.

tovaberggren
tovaberggren
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Svart blus från Monki - Säljer den här gulliga blusen från Monki. Den håller fint skick och är endast använd vid fåtal tillfällen. Det är storlek S.
Blus från monki - En blus från monki med solrosor på💗
Blus från Monki - Jättegullig blus från Monki, aldrig använd! Säljer för att den är för liten. Köparen står för frakten. Använd köp nu funktionen. Hör av dig för mer info och fler bilder.
Monki blus - Blus från Monki, storlek 36. Nästan ny, endast använd ett fåtal gånger och i utmärkt skick.
Söt blus Monki - Prickig blus, med krage. Bra skick. Jag kan mötas upp i Uddevalla centrum, annars fraktar jag gärna. Köparen står för frakten. (Står ej för postens slarv) katt finns i hemmet.
Andra annonser från Blusar
Visa alla
Mörkblå prickig blus med volang - Söt mörkblå blus med vita prickar och volangdetaljer längs V-ringningen. Blusen har korta ärmar i transparent material och smock i midjan för en snygg passform. Perfekt till jeans eller kjol för en trendig look.
Omlottblus Missay - Stilren svart omlottblus från Missay med knytband i midjan och v-ringad hals. Blusen har långa ärmar och lätt utsvängd nederkant för en feminin siluett. Perfekt att matcha med både jeans och kjol.
intimissimi tröja - jättefin kashmir långärmad tröja från intimissimi med spetsdetaljer. säljer då den inte kommer till användning💗kontakta mig för fler bilder eller andra frågor!
Vit blus/skjorta med 3/4-ärm och v-ringning - Stilren vit blus i luftig bomull med v-ringning och knäppning framtill. Blusen har 3/4-ärmar med lätt puff och avslappnad passform. Perfekt för en trendig och enkel look.
Brun omlottblus från Zara - Snygg brun omlottblus i plisserat tyg från  Zara. Blusen har djup v-ringning, resår i midjan och vida korta ärmar. Använd 2 gånger !!🩷🍒
Svart omlottväst med djup urringning - Snygg svart omlottväst med djup v-ringning och draperad front. Västen har en modern och stilren look, perfekt att styla över en spets-bh för en trendig outfit. Materialet ser ut att vara mjukt och följsamt syntet.