Alla kategorier / Mode / Kläder / Blusar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Blus - Super söt blus från neo noir!! 💞inga defekter knappt använd
Neo noir blus - Säljer denna superfina blusen från Neo noir, ljusblå med knytning i ryggen. Bara använd några gånger, de ända skavankerna är att den har fått lite sminkfläckar på insidan av blusen men det är ingenting som man lägger märke till skulle jag säga☺️
Blus - Blå blus i storlek 34 med volangkrage, använd ett fåtal gånger.
Neo Noir blus - Använd 2ggr
Ljusblå blus från Neo Noir - Supersöt ljusblå blus med små svarta blommor och hög krage. Blusen har långärmade puffärmar med smock vid ärmslut och midja. Perfekt för dig som gillar romantiska detaljer och en feminin look.
Blus - Super fin
Neo Noir blus - Neo Noir blus i mycket bra skick! Nypris: 600kr🥰💕Det är ursprungligen ett set med en kjol till, som går att köpa till💕Båda tillsammans blir 500, men priset går att diskutera🤗
Neo noir blus - Superfint blå blus från Neo Noir, perfekt nu till sommaren, har bara använts ett fåtal gånger och visar inga tecken på användning
Blus
Blus  - 89 Blus  - 90 Blus  - 91

Blus

Storlek: 34
Kategori: Blusar
Märke: Neo Noir
Färg: Blå

400 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Fin blus från neo noir, använd fåtal gånger nypris 749💓 pris kan alltid diskuteras💝

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Liknande annonser
Visa alla
Fortsätt i appen →