Alla kategorier > Mode > Kläder > Blusar
Topp
Topp  - 89 Topp  - 90

Topp

Storlek: S
Kategori: Blusar
Färg: Rosa

60 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Supersöt topp som tyvärr inte kommer till användning. Stretchig och så skön att ha på sig. Tyvärr lite nopprig (därav priset) men syns inte så mycket. Kom gärna med frågor och prisförslag 💕

Rosa
Rosa
(19)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Topp - Jättegullig topp från missat som ej längre kommer till användning
Snygg topp - Sommar topp fårn H&m som inte sälja längre i S
Topp  - Älskar och är mycket användbart!✨ Kan sänka priserna vid snabb affär. Inga defekter:) Är 164cm lång och garderob-utrensar. Kontakta mig för fler bilder💕
Topp - Superfin och i bra skick. Om ni har några frågor är det bara att skriva💘💘
Topp - fest topp. Jätte bra skick! ❤️‍🔥❤️‍🔥
Topp - Oanvänd från nelly
Topp  - Topp från SHEIN
topp - fin topp från Zara, säljer den då den inte kommit till användning och är lite för stor för mig!💓
Andra annonser från Blusar
Visa alla
Blus från Brandy Melville - Jättefin trendig blus från Brandy Melville!!!👏👏💓💓💓💓
Söt vit omlott topp - & other stories omlott topp
Vit topp/blus - Säljer en vit omlottblus med djup v-ringning och långa ärmar. Blusen har ett knytband i midjan som ger en snygg siluett och lätt volang nedtill.
Mörkblå blus med knappdetaljer - Mörkblå blus från H&M med korta puffärmar, v-ringning och dekorativa knappar framtill. Bröstficka med knapp och lätt strukturerat tyg ger en snygg och avslappnad look. Perfekt till jeans eller kjol.
Vit blus med blått mönster - Snygg vit blus med blått etno-inspirerat mönster längs v-ringningen och ärmsluten. Blusen har en lös passform och trekvartsärmar. Perfekt att styla med jeans för en avslappnad look.
Vit volangblus med knytning - Säljer en vit blus med volanger och broderade blommor. Blusen har v-ringning med knytband och trekvartsärmar med resår vid ärmslut. Den är helt oanvänd. Materialet känns lätt och luftigt.❤️
Vit blus med puffärm och knappar - Jag säljer den populära och slutsålda Lindex blusen! Helt i ny skick !!💞 skriv vid frågor 💞