Alla kategorier / Mode / Kläder / Blusar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Vit topp från Vila - Vit fin topp från vila med fyrklövs håll i Volanger från axlarna o ner som en t-shirt och volanger ned till.
Vit långärmad topp från Vila - Säljer en superfin vit långärmad blus från vero moda i märket Vila i storlek 38. Den har en vacker spetsdetalj vid den v-ringade halsen , lyftig och ett subtilt mönster i tyget (se bild). Perfekt för både vardag och fest! Blusen är helt oanvänd och i nyskick. Skulle säga att storleken är en S/M och sitter väldigt fint på. Nypris är 499 och säljer för 120 men pris kan diskuteras
Vila topp/blus - Jättesöt vit sommartopp ifrån vila! Aldrig använd (lappen sitter kvar)💕 storlek 38/M men sitter mer som en S/XS. Superfin men kommer ej till någon användning! Lite skrynklig på mina bilder men det är endast då den legat i garderoben länge! 🌸
Superfin topp från vila - Topp från vila i så fin färg. Strl S och endast använd vid ett tillfälle💕 Köpte för 400kr!
från vila - jätte fin på, går att stylea med en jeanskjol. Från vila. Storlek Xs och passar även till S
Vila topp - Helt slutsåld! Strl 40 MEN jag har s och den sitter jättebra!!🤍  500 kr
Blus från vila - Jättesöt använd en gång, pris kan diskuteras
Topp från vila
Topp från vila - 89

Topp från vila

Storlek: S
Kategori: Blusar
Märke: Vila
Färg: Vit

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Söt topp från vila

Liviadahlrot
Liviadahlrot
(23)
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Mörkgrå kofta - Säljer en stilren mörkgrå kofta med rund halsringning och långa ärmar. Perfekt för lager-på-lager-stil och passar till många olika outfits. Prislappen sitter kvar
Vita raka jeansbyxor - Säljer ett par vita jeansbyxor med baggy passform från bikbok
Gröna solglasögon från CHIMI - Solglasögon från chimi modellen 004, gröna. Bra skick men blivit lite böjda (se bild 3)
Blå raka jeans med hål på knät - Midwaist raka jeans från Zara i bra skick
Jeansjacka från hm - Jätte fin jeansjacka från hm i storlek m
Stickad kofta - Stickad kofta från Gina, slutsåld
Liknande annonser
Visa alla