Alla kategorier > Mode > Kläder > Blusar
Vit topp från Vila
Vit topp från Vila - 89 Vit topp från Vila - 90 Vit topp från Vila - 91

Vit topp från Vila

Storlek: M
Kategori: Blusar
Märke: Vila
Färg: Vit

55 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Vit fin topp från vila med fyrklövs håll i Volanger från axlarna o ner som en t-shirt och volanger ned till.

Olivia
Olivia
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Vit topp med puffärm från Vila - Säljer en söt vit topp från Vila med puffiga kortärmar och gröna broderade detaljer på ärmarna. Toppen har en djup v-ringning och är gjord i ett lätt, strukturerat bomullstyg som känns luftigt och fräscht. Perfekt för varma dagar! LÅNAD BILD
Vit blus från Vila - Säljer en stilren vit sommarblus från Vila i storlek M. Blusen har korta ärmar med en lätt volangdetalj och en rund halsringning. Perfekt för en elegant och luftig look. 🕊️Den är aldrig använd. Kan tänka mig gå ner i pris vid snabb affär 🫶
Vit omlottblus från VILA - Säljer en stilren vit omlottblus från VILA med lång ärm och rund halsringning. Blusen har en snygg omlottdetalj framtill som ger en cool och flowy look. Materialet är mjukt och har ett lätt fall, perfekt för att lyfta din outfit
Vit långärmad topp från Vila - Säljer en superfin vit långärmad blus från vero moda i märket Vila i storlek 38. Den har en vacker spetsdetalj vid den v-ringade halsen , lyftig och ett subtilt mönster i tyget (se bild). Perfekt för både vardag och fest! Blusen är helt oanvänd och i nyskick. Skulle säga att storleken är en S/M och sitter väldigt fint på. Nypris är 499 och säljer för 120 men pris kan diskuteras
Vit topp/blus från vila - Oanvänd blus från Vila. Nyskick. Storlek 34.
Vit blus VILA - Säljer min vita blus från VILA, då den inte kommer till användning💕den är i storlek 38 men den är lite liten i storleken. Den är inte skadad någonstans utan den är i väldigt bra skick💕
Vit spetsblus från Vila - Supersöt vit spetsblus från Vila i storlek S. Blusen har korta ärmar, hög hals och ett detaljerat spetsmönster över hela plagget. Snygg v-ringad detalj framtill! Använd få gånger🤍🤍
Fin vit blus från vila - En super fin vit blus från vila. Använd ett par få gånger så är nästan i nyskick. ❤️
Andra annonser från Blusar
Visa alla
Vit broderad blus med ballongärm - Säljer denna super fina blus! Som helt slutsåld...om någon har hel ny S kan jag gå med på byte! Har enbart testat prislapp kvar!
Vit v-ringad blus med volang - Snygg vit blus med v-ringning och knappar framtill. Blusen har volang nertill och trekvartsärmar. Tillverkad i ett lätt och luftigt material, perfekt för varmare dagar. Passar till både jeans och kjol för en trendig look.
Svart topp - Snygg satin topp från zara. Prislapp kvar. Slutsåld överallt hög efterfrågan!! Gratis leverans fram tills 7 feb!
Intimismi tröja - Mörk grön intimismi tröja i storlek S, använd max 3 gånger
Svart Cardigan med knappar  - Jätte fin v ringad tröja. Och den är som helt ny
Vit prickig blus med volang från Zara - Zara blus storlek S
Svart spetsblus med volanger - Trendig svart blus i genombruten spets med volangdetaljer på ärmar och midja. Blusen har hög hals och trekvartsärm, vilket ger en elegant och modern look. Perfekt att styla med både jeans och kjol för en cool outfit.