Alla kategorier / Mode / Kläder / Blusar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Vit blus - Tunn fladdrig blus i storlek 36. Nästan oanvänd. Om du vill ha fler bilder eller information skriv gärna
Vit blus  - Säljer en vit blus från .OBJECT, knappt använd. Är i fint skick. Storlek 36. Pris 230 kr. Skriv vid funderingar!💕💕
Vit blus - Jätte fin från Zara. Jätte bra skick, lånade bilder men kan ta egna bara fråga
Vit blus  - Säljer min fina blus från Gina tricot.
Vit blus  - Söt vit blus från Vila med volangkant längs v-ringningen och framtill. Blusen har långärmade ärmar med smock vid ärmsluten och ett lätt rynkat tyg som ger en avslappnad och trendig look. (En av dem man sätter fast knappen i har lossnat på ena sidan - se bild 3, inget man tänker på dock)
Vit blus - Använd några gånger men är i väldigt bra skick
Vit blus - Superfin vit blus från VILA💕
Vit blus
Vit blus - 0 Vit blus - 1

Vit blus

Storlek: 36
Kategori: Blusar
Färg: Vit
Skick: Nytt skick

250 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Superfin vit blus med knytband i midjan. Tröjan är använd fåtal gånger! Köparen står för frakten💓

Filippa
Filippa
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Svart pälsjacka - Säljer en mysig svart pälsjacka med knappar. Jackan är använd men i väldigt fint skick! Den är i storlek 164 men den passar mig som har XS/S i vanliga fall💓
Vit ribbad omlottopp från NA-KD - Säljer en stilren vit ribbad omlottopp från NA-KD. Toppen har en v-ringad design med långa ärmar och en knytning i sidan. Tröjan är i storlek XS men passar mig som är S.  Den är använd fåtal gånger där med väldigt bra skick!🩷
Blå långklänning med slits - Elegant blå långklänning med en stilren slits framtill och snörning i ryggen. Klänningen har en smickrande passform och är perfekt för speciella tillfällen. Jag är 160cm!
Glittrig rosa kuvertväska - Säljer en superfin clutch väska i glittrigt rosa material. Väskan är från mitt uf företag Válorie och är handsydd av oss i företaget av återanvända tyger.
Vit klänning showpo  - Superfin klänning från showpo i storlek 36 som passar perfekt till studenten.  Klänningen är endast använd på utspringet och mottagningen, så den har inga täcken på användning.  Klänningen är ihopsydd mellan brösten av en sömmerska, stygnen går dock enkelt att sprätta upp om man vill ha en mer V-ringning. (På bild 3 ser man hur den är ihopsydd) Skriv för fler bilder med den på🫶🏻 (pris kan diskuteras)
Liknande annonser
Visa alla