Alla kategorier > Mode > Kläder > Blusar
Vit blus
Vit blus - 0 Vit blus - 1

Vit blus

Storlek: S
Kategori: Blusar
Färg: Vit
Skick: Nytt skick

50 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Fin vit blus, aldrig använd. Storlek S/M

Kitty huerta
Kitty huerta
(11)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Vit blus - Söt vit blus från Odd Molly. Bra skick, storlek S
Vit blus - En super fin blus i stl S. Ny skick använd en gång, säljer pga kommer inte till användning. Ny pris 400kr. Skriv för mer info!🩷
Vit blus - Super söt vit blus som tyvärr är lite ostruken i bilden hahahah. Passar med i princip allt💕
Vit blus - Jätteskön och använd endast en gång!
Vit blus! - Söt vit blus från hollister i gott skick! Säljer då den tyvärr inte kommer till användning
Vit söt blus  - Säljer denna jätte fina blus då jag inte använder den. Jättebra skick och super din, använd fåtal ggr.
Vit blus - Vit blus! Köpt secondhand! Jättefint skick! Storlek s! Pris 40kr!🩵
Andra annonser från Blusar
Visa alla
Trendig GinaTricot blus🤍 - Helt ny oanvänd blus från GinaTricot🤍🤍🤍 Storlek S. Skriv om ni har några frågor🤍💕
Svart omlottblus  - Trendig svart omlottblus med djup V-ringning och volang nertill. Blusen har långa puffiga ärmar med resår vid handlederna och knytdetalj i midjan. Tillverkad i ett lätt, strukturerat tyg som ger en snygg passform.
Supertrendig mörkgrön blus från Vero Moda – Helt ny med prislapp, storlek 38 - Trendig mörkgrön blus från Zara med v-ringning, dekorativa knappar framtill och spetsdetaljer längs sömmarna. Blusen har långärmade ballongärmar och är tillverkad i ett tunt, luftigt tyg som ger en avslappnad men chic look.
Vit prickig blus  - Snygg vit blus med svarta prickar och smockad midja som ger en figurnära siluett. Blusen har långa ärmar och en lätt volang nedtill. Perfekt för dig som gillar trendiga och feminina detaljer. Ny utan prislapp!
Mörkblå blus med broderi - Snygg mörkblå blus från Hollister, sälj då den inte används längre❤️är i storlek Xs men passar mer som S/M med en lite lösare passform
Kofta från Gina!  - Använd få gånger. Prislappen är kvar. Det finns några få fläckar men dem går säkert bort i tvätten då jag inte har tvättat den innan. Den är i S. 🥰🥰
Gina blus - Säljer denna slutsålda gina blus i storlek S💕 ej använd
Mörkblå broderad blus med volang - Supersöt mörkblå blus med broderade detaljer och volangkant längs kragen. Blusen har korta puffärmar och är gjord i ett lätt bomullstyg med hålbroderier som ger en romantisk vibe. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en trendig look.