Alla kategorier > Mode > Kläder > Jeans & Byxor
Baggy jeans
Baggy jeans  - 89 Baggy jeans  - 90 Baggy jeans  - 91

Baggy jeans

Storlek: 31/32
Kategori: Jeans & Byxor
Färg: Blå

250 SEK

Frakt från 49 SEK
Beskrivning

Ljusblåa jeans i en lite med ”baggy” modell. Är igenkligen högmidjade, men jag brukar dra ner dem lite för lägre midjehöjd! Superfina och köpta second hand, 100% bomull 🩵

Caroline de Gysser ✌️
Caroline de Gysser ✌️
(14)
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Baggy jeans - Säljer mina baggy jeans från Mac!💕 Fint skick, knappt använda. Supersnygga detaljer på bakfickorna!✨ Midjemått (rakt över): 41cm Innerbenslängd: 79cm Jag är 164💕 (Priset kan diskuteras💓)
Baggy jeans - Baggy jeans med mid/high waist. Använda men i ett bra skick. Lite skavda längst ner. Därav det låga priset.
Baggy jeans - Tror det är antingen en XL eller en L
Baggy jeans - Lågmidjade bredare jeans från subdued. Köpta på plick eller vinted men kommer inte till användning då de inte riktigt passade mig. Passar någon som har 36 vanligtvis. 42 i italiensk storlek är motsvarande 36 som jag förstått det💕
baggy jeans  - snygga jeans i bra skick! insydda på båda sidorna som man kan se, sitter som m 💕
Baggy jeans - Brallor med fet flare och wash
Baggy jeans - Ett par jeans från Noisy may. Jeansen har en fläck på benet som knappt syns men annars inga defekter förutom det.
Andra annonser från Jeans & Byxor
Visa alla
Juliana studios city jeans -  Helt nya Juliana Studios Stockholm City Jeans, förbeställda redan i oktober och levererade nyligen. Aldrig använda, prislapp kvar – säljs endast eftersom de tyvärr inte passade. Jeansen är i storlek S, modellen på bilderna är 164 cm lång, med en trendig bootcut-passform, låg midja och snygga slitningar som ger en avslappnad men exklusiv look. Plagget är helt slutsålt online, vilket gör detta till en sällsynt chans att få tag på ett eftertraktat par som inte längre går att köpa i butik.
Low waist jeans  - Super snygga Lågmidjade byxor från ltb i storlek 25/36. Jag är 174 och dom sitter jätte bra på mig som är lite längre. Jeansen har en jätte fin ljusblå färg och sitter perfekt i storleken, jag säljer dessa ursnygga jeans pga att jag behöver tyvärr göra mig av med några byxor från min garderob. Skriv för mått 💕
True religion  - Jag har haft dem i ca 1 år dem är i bra skick men lite slitna på fickorna (se bild)
Cheap Monday jeans! - Jätte snygga jeans som är slut sålda överallt! Storlek 26/32! Ber om ursäkt för dåliga bilder behövs mer bilder är det bara att skriva det!🤗
Svarta bootcut jeans med fickor - Säljer ett par svarta bootcut jeans med fickor fram och bak från Nelly. Jeansen har en låg midja och stängs med knapp och dragkedja. Materialet är stretchigt och ger en snygg passform. Perfekta till en trendig vardagslook. De har en liten defekt på baksidan som inte syns
Blå lowaist jeans  - Jätte snygga blå lågmidjade jeans med slitna detaljer från diesel i jättebra skick men uppsprättade längst ner. Skriv för mått eller fler bilder!💗
Zara jeans - Jättefina jeans från zara i storlek 32. De är helt nya med lappen kvar, helt slutsålda på hemsidan!💞kom med prisförslag
Crokeroriginals ljusblå straight jeans - Säljer ett par Crokeroriginals ljusblå straight jeans. De har låg midja och  är tillverkade i slitstarkt denim. Säljer då de är lite förstora i midjan!