Alla kategorier / Mode / Kläder / Jeans & Byxor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Baggy levis jeans  - fina baggy jeans från levis, storlek M/L ( 40) säljs för använder inte har använt dom ett få par gånger priset kan diskuteras
Levis baggy jeans - Köp på plick, baggy. Kom gärna med prisförslag ❤️
Levis 751 baggy jeans - Säljer dessa då jag råkar köpa dom i fel storlek 2nd hand - as feta men lite för stora för mig :) Priset kan diskuteras vid snabb affär!
baggy levis jeans - jättesnygga levis jeans, har lite slitningar mellan benen men syns ingeting när man har på sej dom. storlek W29 L32
Baggy Levis jeans W24 - Hej! Jag säljer dem här byxorna för att de tyvärr blivit för små för mig. Den har ett hål i sig som har blivit ihopsytt, kan du se på bild 4. Men hålet syns knapp vid användning. Byxorna är storlek W24 L26. Runt hela midjan är den 66 cm men om de är lite för stora kan man använda bälte och Längden är 89 cm. Om du har några frågor svarar jag gärna🤗
Ljusblå baggy Levis jeans  - Ett par ljusblå baggy Levis jeans 🫶 nästan alldrig andvända 🫶
Baggy jeans - Jätte feta jeans från levi’s. Har vikt upp byxorna där nere så det passar mig som är 158. Men passar upp till någon som är 180! det är min killes gamla. Midjemått är 44cm, bälte funkar bra att ha med eller bara så som jag hade i bilderna.
Baggy Levis jeans
Baggy Levis jeans - 89

Baggy Levis jeans

Storlek: L/xl
Kategori: Jeans & Byxor
Märke: Levi's
Färg: Marinblåa

450 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Jättesnygga baggy jeans som jag köpt på Vinted. Pris kan diskuteras☺️

Dolly___
Dolly___
(2)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Levi’s hoodie - Köpt 2019 tror jag. Välanvänd men i bra skick. Tjockt och skönt material.
Dolce&gabbana skor - Jättesöta vintage dolce&gabbana klackar köpt second hand! Meddela om du har några frågor eller om du vill ha mer bilder💗🫶
Low rise Bootcut jeans från Silver  - Lågmidjade bootcut jeans från Silver Jeans Co med snygga kontrastsömmar och klassisk femficksdesign. Jeansen har låg midja och är tillverkade i slitstarkt denim med lätt tvättad look. Perfekta för dig som gillar en avslappnad men ändå trendig stil.
Liknande annonser
Visa alla