Alla kategorier / Mode / Kläder / Jeans & Byxor
Bootcut jeans!
Bootcut jeans! - 89 Bootcut jeans! - 90 Bootcut jeans! - 91

Bootcut jeans!

Storlek: XS/S
Kategori: Jeans & Byxor
Märke:
Färg: Blå
Skick: Bra skick

100 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Skitsnygga bootcut Low waist jeans som tyvärr inte kommer till användning 🥰🥰🥰🥰

Agnes
Agnes
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Cool hoodie - Intressekoll på denna jätte coola Hoosiers som håller på att bli för liten. Skriv gärna om du är intresserad 💕💓(OBS andra och tredje bilden är lånad)
Mönstrad zara klänning  - Säljar min jättesnygga klänning från zara! Den är endast använd 2 gånger och är i superbra skick. Säljer då den har blivit för liten. Kontakta för fler bilder eller frågor❤️💕💗💗💗
Blå mönstrad Zara kortklänning - Snygg blå kortklänning med långärmade puffärmar och ett unikt geometriskt mönster i olika blå nyanser. Klänningen har volangdetaljer och smock i midjan för en skön passform. Perfekt för dig som gillar färg och mönster!
Liknande annonser
Visa alla