Alla kategorier > Mode > Kläder > Jeans & Byxor
Byxor
Byxor  - 89 Byxor  - 90

Byxor

Storlek: S
Kategori: Jeans & Byxor
Färg: Beigea

140 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Storlek S

Jacki
Jacki
(3)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Byxor - Supercoola byxor - köpta secondhand
Byxor  - Köpta på Lindex! Jag är 1,70 och dom går över fötterna. Säljer som pågrund av att dom inte används längre!💗 använda 5 gånger Max!💕pris kan diskuteras! Köpte dom är 500
Byxor - Beiga byxor från zara, korta i benen. Använda 1 gång☺️
Byxor - Beiga byxor från hm. Storleken är 38 men jag tycker dom sitter mer som 36!
Byxa - Aldrig använda
Andra annonser från Jeans & Byxor
Visa alla
Juliana studios city jeans -  Helt nya Juliana Studios Stockholm City Jeans, förbeställda redan i oktober och levererade nyligen. Aldrig använda, prislapp kvar – säljs endast eftersom de tyvärr inte passade. Jeansen är i storlek S, modellen på bilderna är 164 cm lång, med en trendig bootcut-passform, låg midja och snygga slitningar som ger en avslappnad men exklusiv look. Plagget är helt slutsålt online, vilket gör detta till en sällsynt chans att få tag på ett eftertraktat par som inte längre går att köpa i butik.
Low waist jeans  - Super snygga Lågmidjade byxor från ltb i storlek 25/36. Jag är 174 och dom sitter jätte bra på mig som är lite längre. Jeansen har en jätte fin ljusblå färg och sitter perfekt i storleken, jag säljer dessa ursnygga jeans pga att jag behöver tyvärr göra mig av med några byxor från min garderob. Skriv för mått 💕
True religion  - Jag har haft dem i ca 1 år dem är i bra skick men lite slitna på fickorna (se bild)
Svarta bootcut jeans med fickor - Säljer ett par svarta bootcut jeans med fickor fram och bak från Nelly. Jeansen har en låg midja och stängs med knapp och dragkedja. Materialet är stretchigt och ger en snygg passform. Perfekta till en trendig vardagslook. De har en liten defekt på baksidan som inte syns
Blå lowaist jeans  - Jätte snygga blå lågmidjade jeans med slitna detaljer från diesel i jättebra skick men uppsprättade längst ner. Skriv för mått eller fler bilder!💗
Zara jeans - Jättefina jeans från zara i storlek 32. De är helt nya med lappen kvar, helt slutsålda på hemsidan!💞kom med prisförslag
Replay anbass - Gråa replay anbass med slitningar. Storlek W28 (passar W29) L32. Hör av dig vid frågor eller funderingar.
Crokeroriginals ljusblå straight jeans - Säljer ett par Crokeroriginals ljusblå straight jeans. De har låg midja och  är tillverkade i slitstarkt denim. Säljer då de är lite förstora i midjan!