Alla kategorier > Mode > Kläder > Jeans & Byxor
Byxor
Byxor - 89 Byxor - 90 Byxor - 91

Byxor

Storlek: S/M
Kategori: Jeans & Byxor
Färg: Bruna

60 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Bruna kostymbyxor, insydda. Skrynkliga på bilden, men de går att stryka så blir det ju bättre.

Line
Line
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Byxor - Baggy bruna byxor, 190kr😊
Blommiga byxor - Supersköna byxor från Odd Molly med blommigt mönster. Älskar dessa byxor men de har tyvärr aldrig kommit till användning. Finns dragkedja och knapp i sidan. Storlek 1, motsvarar S/36
Byxor - Bruna byxor☺️
Bruna byxor  - Ett par coola bruna byxor med coola fickor där bak som är straight leg fast lite mer baggy(inte skinny iaf). Säljer pga att jag inte använder dom tyvärr. De är i bra skick inga hål eller något. Köparen står för frakt eller mötas upp. Pris kan diskuteras💞
Manchester byxor  - Bruna Manchester byxor
Manchester byxor - Bruna manchester byxor från junkyard. Säljer pga för korta för mig(173cm) annars är de i ny skick. Storlek xxs, köparen står för frakt. Hör gärna av dig om du undrar något☺️.
Carhartt Byxor - Säljer ett par bruna byxor från Carhartt med raka ben och flera praktiska fickor. Byxorna har normal passform, bälteshällor och klassisk Carhartt-logga på bakfickan. Tillverkade i slitstark bomull, perfekta för en avslappnad streetwear-look.
Byxor  - Jättefin kvalite och sitter supersnyggt, från mc Oneil
Andra annonser från Jeans & Byxor
Visa alla
Svarta bootcut jeans med fickor - Säljer ett par svarta bootcut jeans med fickor fram och bak från Nelly. Jeansen har en låg midja och stängs med knapp och dragkedja. Materialet är stretchigt och ger en snygg passform. Perfekta till en trendig vardagslook. De har en liten defekt på baksidan som inte syns
Low waist jeans  - Super snygga Lågmidjade byxor från ltb i storlek 25/36. Jag är 174 och dom sitter jätte bra på mig som är lite längre. Jeansen har en jätte fin ljusblå färg och sitter perfekt i storleken, jag säljer dessa ursnygga jeans pga att jag behöver tyvärr göra mig av med några byxor från min garderob. Skriv för mått 💕
Blå lowaist jeans  - Jätte snygga blå lågmidjade jeans med slitna detaljer från diesel i jättebra skick men uppsprättade längst ner. Skriv för mått eller fler bilder!💗
Replay anbass - Gråa replay anbass med slitningar. Storlek W28 L32. Hör av dig vid frågor eller funderingar.
Mörkblå lågmidjade jeans med slitningar - Mörkblå jeans med vita kontrastsömmar och slitningar vid knä och benslut. Lågmidjad modell och klassiska fickor bak med lock och knapp. Perfekta för en trendig och avslappnad look.
Zara jeans - Jättefina jeans från zara i storlek 32. De är helt nya med lappen kvar, helt slutsålda på hemsidan!💞kom med prisförslag
Nudie archive denim jeans - faded jeans med slitage - Otroligt feta och annorlunda jeans med rikigt mycket fade och en del slitage som får ens outfit att skina. Jeansen är i storlek 31/34 men passar även 31/32. Jeansen är perfekta nu till våren och får ens outfit att sticka ut rejält! Bara att skriva vid yttligare frågor!
Ljusblå bootcut jeans med broderi - Säljer ett par ljusblå bootcut jeans från Nelly. Dem är i storlek 36/short. Jag säljer pga för stor storlek i midian och att dem alldrig används. Inge defekter.