Alla kategorier / Mode / Kläder / Tröjor & Koftor
Kofta
Kofta - 89

Kofta

Storlek: M/L
Färg: Grå

20 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Kofta med knyte

Line
Line
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Klänning - Fin somrig klänning, aldrig använd men köpt på second hand.
Klänning  - Fin och lite formell klänning, oanvänd från sellpy.
Klänning - Kort fin klänning med volanger, slutar ovanför knäna. Oanvänd men köpt på second hand
Kofta - Mörkgrå kofta, aldrig använd.
Tröja - Stickad tröj-kofta typ. Rätt tung i materialet. Aldrig använd, köpt på second hand.
Linne - Randigt linne, aldrig använt från second hand. Finns missfärgning men jag är rätt säker på att det går att tvätta bort.
Kjol - Fin somrig kjol som använts en gång.
Jeans  - Tunna jeans som ser lite konstiga ut på bilden men det är bara vinkeln. I promise. Byxorna är insydda, därför är de vida i benen men passar folk med storlek S.
Byxor  - Gråa byxor, köpta på second hand.
Byxor - Bruna kostymbyxor, insydda. Skrynkliga på bilden, men de går att stryka så blir det ju bättre.
Liknande annonser
Visa alla