Alla kategorier / Mode / Kläder / Jeans & Byxor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Jeans - Tjena säljer dessa jeans som jag köpte på vinted och inte passade mig , så det är inte jag på bilden . Det är i strlken L. Midjemåttet är ish 46cm och de är 107cm långa skriv för minsta lilla fråga . Och priset är inte hugget i Sten.
Mörkblå jeans från Nudie Jeans - Säljer ett par mörkblå jeans från Nudie Jeans med klassisk orange kontrastsöm och snygga detaljer på bakfickorna. Jeansen har rak passform och fem fickor. Perfekta för dig som gillar stilrena och tidlösa jeans.
jeans  - ett par jeans som inte används bra skick, 30/32
Jeans från Nudie Jeans - Säljer ett par ljusblå jeans från Nudie Jeans med klassisk femficksdesign och snygga slitningar.
Blå jeans från Nudie Jeans - Ett par klassiska blå jeans från Nudie Jeans, riktigt bra skick använd ungefär en sommar, storlek 30/32 nypris 1600 kr mitt pris 600 kr (fler bilder vid önskemål)
Blå jeans från Nudie Jeans - Säljer ett par klassiska blå jeans från Nudie Jeans med orange sömmar och patch bak. Modellen har raka ben och normal passform. Jeansen har lagade partier på benen och tydlig slitning för en cool, använd look.
jeans  - Ett par fina blå jeans med hål/slitningar på knäna, passar längd mässigt mig som är 162 (de är lite långa så som jag vill ha mina jeans)
Jeans
Jeans - 89 Jeans - 90

Jeans

Storlek: 30/32
Kategori: Jeans & Byxor
Märke: SMOG

140 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Jeans från SMOG märket som är amvända ett par gånger

Parfym-Bar
Parfym-Bar
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Invictus perfym - 100 ml flaska cirka 95 ml kvar.
givenchy irresistible - 80 ml helt ny perfym.
La Bomba parfym från Carolina Herrera - La Bomba parfym från Carolina Herrera i en unik, rosa fjärilsformad glasflaska med gulddetaljer och rosa lock. Flaskan är både snygg och iögonfallande, perfekt för dig som gillar att sticka ut. O använd
Liknande annonser
Visa alla