Alla kategorier / Mode / Kläder / Jeans & Byxor
Ljusblåa jeans.
Ljusblåa jeans. - 89 Ljusblåa jeans. - 90

Ljusblåa jeans.

Storlek: W24/L30
Kategori: Jeans & Byxor

250 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Ljusblåa jeans från G-Star i toppskick! Jeansen passar perfekt att använda i vardagen. Använda ett fåtal gånger. Storlek 24 i midja och 30 i längden.

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Liknande annonser
Visa alla
Ljusblå jeans - Ljusblåa jeans
Ljusblå jeans  - Ett par snygga mid jeans från Gina🩵säljer då de inte används längre tyvärr  Midjemått: 36cm Innerbenslängd: runt 85cm
Ljusblåa jeans - Superfina ljusblåa lågmidjade jeans med två stora hål. De har använts ett fåtal gånger, så de ser ut som ett helt nytt par jeans – inte slitna eller spruckna någonstans.
Ljusblå jeans - Säljer ett par ljusblå jeans i bra skick. De har en klassisk design med fem fickor . Perfekta för en avslappnad stil och passar till det mesta. Sköna och slitstarka! Byxorna är använda 2 gånger och kommer från bikbok
Ljusblå jeans  - Lågmidjade raka jeans från weekday, mina gamla favorit jeans men kan tyvärr inte ha dom längre, dom är i väldigt fint skick💕
Ljusblå jeans - Ljusblå jeans med klassisk femficksdesign och slitna detaljer på låret och knät. Jeansen har lite utsvängd passform och är tillverkade i tåligt denimtyg. Perfekta för en avslappnad och trendig look.
Ljusblåa jeans - Ljusblå jeans med låg midja, använd få antal gånger
Ljusblå jeans - Säljer ett par ljusblå jeans som är högmidjare och mer åt bootcut hållet. Sitter perfekt och man får så fina former men är inte längre en tjej som använder högmidjat tyvärr. Har ett litet slitage uppe vid fickan (ska vara så)
Fortsätt i appen →