Alla kategorier > Jeans & Byxor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
PASTELL-GRÖNA KOSTYMBYXOR - Hejdär! Nu säljer jag mina super luftiga och sköna kostymbyxor i storlek 34! Pastellgröna men färgen blev lite olik i sista bilden pga ljuset! Dessa kan man bära både lågmidjade och högmidjat! Hör jätte gärna av er vid funderingar eller fler bilder! 💞💞
Pastell gröna jeans - Pastell gröna jeans fråm H&M💚Bara bra skick!
Gröna snygga byxor - Säljer ett par gröna byxor i loose fit. De är högmidjade och har en cool, rynkad design som ger en unik look. Perfekta för att sticka ut på festen eller bara liva upp vardagsstilen. Materialet känns lätt och bekvämt. Passar perfekt för vår och sommar! Går även att sy upp V-ringningen om det önskas. Använda 1 gång.
gröna byxor  - super snygga byxor tyvär är dem för små för mig så måste sälja🥹 älskar dessa super mycket köpta på plick! super bra skick
Gröna byxor  - SÅ HIMLA COOLA BYXOR! Tyvärr kommer de inte till användning längre så de säljs☺️tveka inte att skicka ett dm om du har några funderingar!
Gröna byxor - Klassiska highwaisted byxor i fin mörkgrön färg som sitter superfint! Passar storlek S🍀
Pastell gröna byxor
Pastell gröna byxor  - 89 Pastell gröna byxor  - 90 Pastell gröna byxor  - 91

Pastell gröna byxor

Storlek: 38
Kategori: Jeans & Byxor

160 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Finaste pastell gröna byxorna köpta på beyond retro som tyvärr inte används längre. Står ingen storlek men skulle säga att de passar 38. Lite för långa på mig som är 1,68 så funkar nog för folk upp till 1,75

eva.lottiger
eva.lottiger
(15)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jeans & Byxor
Visa alla
Jeans - Midjemått: 39cm rakt över, innerbenslängd: 80cm 💕
Bootcut lowwaist Crazy age jeans - Skiiit snygga bootcut crazy age jeans som jag äälskar men dom är tyvärr inte min stil längre!! Sitter väldigt lowwaist och passar mig perfekt i längden som är 163cm. Super fint bootcut.
Bootcut jeans med blå läderdetaljer - Inte mina bilder! Snygga mörkblå bootcut jeans från Rainbow med blå läderdetaljer vid fickor och midja. Jeansen har dragkedjor på bakfickorna och låg midja. Jag köpte dem på vinted men dem passade inte så jag säljer dem vidare💞💞 det drog att tjejen jag köpte dem av hade gjort slitningarna på sista bilden själv💗stig att det var storlek S/36/8
Victoria Beckham jeans  - En paljett sten är borta, man kan se det på en bild, annars är alla kvar Jag är 162 och dem är lite långa för mig. Säljer dem för att dem är förstora. Aldrig använd dem. Midjemått rakt över 39 cm. Innerbenslängd ca 76-77 cm. Straight fit skulle jag säga.
Mörkblå bootcut jeans med slitningar - Säljer ett par mörkblå jeans från Diesel med bootcut och slitna detaljer på låren och knäna. Jeansen har låg midja, klassisk femficksmodell och fransade benslut. Materialet är denim och passformen är normal med utsvängda ben. Stl: 24/32
Low waist bootcut jeans vinröda  - Säljer ett par jätte snygga low waist och bootcut vinröda jeans från hm. Använda 2 gånger. Går knappt att få tag på. Storlek 34