Alla kategorier > Mode > Kläder > Jeans & Byxor
Ljusblå jeans från H&M
Ljusblå jeans från H&M - 0 Ljusblå jeans från H&M - 1 Ljusblå jeans från H&M - 2

Ljusblå jeans från H&M

Storlek: EUR 36
Kategori: Jeans & Byxor
Märke: H&M
Färg: Blå
Skick: Mycket bra skick

200 SEK

Frakt från 49 SEK
Beskrivning

Säljer ett par baggy ljusblå jeans från H&M. De har en klassisk femficksdesign och knappgylf. Perfekta för en avslappnad stil.

Diana
Diana
(2)
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Ljusblåa jeans från H&M  - Ljus blåa jeans från H&M, storlek 38, middel waist
Ljusblå jeans från H&M - Säljer ett par ljusblå jeans från H&M med låg midja och justerbar midja. Storlek 140 och använd några gånger, men ingenting som märks. 🥰💕
Ljusblå jeans från H&M - Säljer ett par ljusblå jeans från H&M med justerbar midja och låg midja. De har en straight passform och klassisk femficksdesign. Perfekta för en avslappnad stil.
Ljusblå jeans från H&M - Snygga ljusblå jeans från H&M med låg midja. Modellen har flared ben och klassiska fickor både fram och bak.
H&M jeans ljusblåa - Säljer dessa supersnygga jeans från hm med en lite annan design!💕 Kommer ej till användning!🥰Använda max 5 gånger!! Nypris300/400
Ljusblå jeans från H&M - Ljusblå jeans från H&M med raka ben. Jeansen har hög midja och är tillverkade i bomull med en snygg tvättad look. Perfekta för en avslappnad stil och passar till det mesta.
Ljusblå jeans H&M - Jeansen har knäppning framtill och klassisk fick modell. Storlek 42, men skulle säga att de är mindre i modellen så passar även 38/40.
Ljusblå jeans med slits från H&M - Ljusblå jeans med raka ben från H&M, med snygg slits nertill på utsidan av benen. Klassisk femficksmodell med normal passform och hög midja. Perfekta till sneakers eller boots.
Andra annonser från Jeans & Byxor
Visa alla
Jättesnygga Cheap monday jeans i storlek 28/30🤍 - Jättesnygga jeans från weekday/Cheap monday. Är i storlek 28/30 och är i modellen booti bae (vet ej hur det stavas) Sitter jättebra på mig som är 163cm och tycker att de sitter väldigt snyggt, dock kommer de inte till användning. Därför säljer jag de. Ställ gärna frågor om ni undrar något!!🤍🤍💗  Bara används fåtal gånger!
True religion  - Jag har haft dem i ca 1 år dem är i bra skick men lite slitna på fickorna (se bild)
Levis Jeans - Mörkblå Levis jeans med bootcut passform och slitna hål på båda knäna. Klassisk femficksmodell med låg midja och tydliga kontrastsömmar. Jeansen har en cool, avslappnad vibe och är tillverkade i robust denim.
Vintage jeans - Straight/flared vita/ljusrosa jeans med snygg detalj på fickorna.
Gina Tricot 14+  - Säljer mina "sparkle low flare jeans tall" från gina Tricot 14+ i storlek s. Jättebra skick 💕 säljer massa jeans för att köpa julklappar. DE ÄR SLUTSÅLDA PÅ HEMSIDAN
APC jeans - Najs apc jeans storlek 30 säljar då de tyvärr inte passar mig. Hörav er vid frågor. Litet hål i ena fram fickan men har ingen större påverkan. Jag kan laga det om de önskas