Alla kategorier / Mode / Kläder / Jeans & Byxor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Lowrised Jeans  - Säljer dessa jeans pågrund utav att dom är för små.
Low rised jeans  - Low rised jeans från lager 157 (original pris 400) jag köpte dem för två veckor sen har använt dom några gånger anledning till att jag säljer dom är för att dom är lite förstora
Low rised jeans  - Säljer denna snygga jeans som är tyvärr lite för tajt för mig
Low rised jeans - Snygg low rised jeans
lowrised jeans - mina fina lowrised jeans med patches, strl: xs/s (27/32)
Lowrised jeans
Lowrised jeans - 89 Lowrised jeans - 90 Lowrised jeans - 91

Lowrised jeans

Storlek: M
Kategori: Jeans & Byxor
Märke:
Färg: Blå

500 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Jätte snygga low rised jeans i en blå-grå färg med fickor på sidorna!! Noll skador midjemått 40cm rakt över, ytterbenslängd 100cm, ben öppning ca 26cm

Kalle
Kalle
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Beige väst - Beige stickad väst med inga skador
Jeans mini skirt - Jätte snygga jeans Mimmi skirt med pärlor på både baksidan och framsidan. De är i bra skick och passar perfekt till sommaren!
 Vintage graphic t-shirt - Tröjan vintage i en blå färg. Den har ett coolt tyck och med röda sömmar. Den är baggy (M-L)
Baggy pants - Jätte snygga bruna baggy byxor med inga skador
Cool tjocktröja  - Denna tjocktröja är väldigt mysig och är knappast använd. Det kommer från weekday och är i storlek S. Är i jätte bra skick och Inga skador
T-shirt med tryck - T-shirt med tryck, väldigt cool och har inga skador
Vintage tröja - En väldigt cool tröja med tryck. Är i storlek M och har inga skador.
Beige cargopants - Säljer ett par beige cargopants med loose fit och flera praktiska fickor. Byxorna har en avslappnad stil och är perfekta för en casual look. De är designade med låg midja och breda ben.
Blå 2000s jeans  - Säljer ett par blå 2000s jeans med en avslappnad passform. De har en ljus tvätt som ger en vintagekänsla med dubbel knapp. Byxorna är i bra skick men det finns ett litet hål vid knät, o lite heal bite men annars är byxorna i perfekt skick! Midjemåttet är 39cm rakt över, benlängd är ca 102cm, ben öppning 16cm :)
Liknande annonser
Visa alla