Alla kategorier / Mode / Kläder / Jeans & Byxor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Jeans  - Ljusblå jeans. Slim baggy. Man man ha dem vanligt eller ha kort midja och lite mer baggy modell
Jeans - Säljer dessa jeans eftersom dom aldrig kommit till användning. slitsar längst ner och klippt upp dom lite. Inga defekter💘  (bilderna är lånade)
Jeans  - Säljer dessa jeans från Weekday då de inte kommer till någon användning, använt fåtal gånger, skriv för fler bilder💗.
Jeans - Intressekoll, mycket sparsamt använda jeans, kommer inte till användning. Nypris 499:-
Jeans - Säljer nu mina blå jeans från Gina Tricot (säljer även tröjan). Benen är vida med hål på knäna, total längd ca 99cm, innerbensmått ca 71cm. Står storlek 30, men jag hade sagt att de snarare är 32. Hör av dig vid frågor eller om du vill ha fler bilder!🌟🤗💞
Jeans  - Mörka jeans från Gina Tricot i strl 28. Använda en gång. Köparen står för eventuell frakt.
jeans med lappning
jeans med lappning - 89 jeans med lappning - 90

jeans med lappning

Storlek: EU30
Kategori: Jeans & Byxor

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

tycker dessa är fett coola men har inte fått någon användning av dem, köpte dem secondhand för några månader sedan! sitter bra på mig, brukar ha 27-28 i jeans!

Mishi Holm
Mishi Holm
(5)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Gul off-shoulder-topp XS - Tror jag köpte den här tröjan för nästan ett år sedan, fast har aldrig riktigt använt den och säljer eftersom den inte passar min stil längre! Skicket är alltså en solid 10/10 hihi!
vita byxor  - skiiitsnygga vintage byxor, säljer för att jag har ett annat likadant par, liiite för korta för mig som är ca 170cm, men annars inga fel! midjan är också för stor för mig men med bälte funkar det toppen
vinröda manchesterbyxor - så snygga men tyvärr för stora för mig i midjan (jag har 60cm midja). de är ganska stretchiga! köpta secondhand💋
GUESS-jeans - så feta men lite för stora för mig i midjan😢 köptes för några månader sedan men har aldrig haft på dem.
Vintage stickad tröja - harry potter vibes??? tror det är min pappas gamla, så cool men inte riktigt min stil, inga defekter !:)
mysig rosa skjorta - kofta från Gina Tricot som jag aldrig använder. väldigt söt, mjukt och tjockt material!🤍
Liknande annonser
Visa alla