Alla kategorier / Mode / Kläder / Jeans & Byxor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Jeans - Säljer dessa jeans eftersom dom aldrig kommit till användning. slitsar längst ner och klippt upp dom lite. Inga defekter💘  (bilderna är lånade)
Jeans  - Jeans från Gina tricot helt oanvända
Jeans - Zarajeans med slits på sidan🙌🏻🙌🏻äääälskar! Skriv för fler bilder Nypris: 500 kr
JEANS! - Säljer massa JEANS! Skriv pm: ❤️lowwaist, midwaist eller highwaist ❤️ storlek (34,36 eller 38) ❤️färg (svarta, blåa).  Därefter skickar jag en eller flera alternativ! Märken på jeansen är allt från Zara, Lewis, Mavi, Gina tricot, vintage märken Pris= 200-700
Jeans - Säljer mina flare jeans från bikbok då dom är lite för korta för min smak. Dom är stretchiga och har inga defekter. Det står inte storlek för midjan men jag skulle säga S. Jag är 167cm för referens (läs min bio för mer info)💕
jeans med lappning
jeans med lappning - 89 jeans med lappning - 90

jeans med lappning

Storlek: EU30
Kategori: Jeans & Byxor

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

tycker dessa är fett coola men har inte fått någon användning av dem, köpte dem secondhand för några månader sedan! sitter bra på mig, brukar ha 27-28 i jeans!

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Gul off-shoulder-topp XS - Tror jag köpte den här tröjan för nästan ett år sedan, fast har aldrig riktigt använt den och säljer eftersom den inte passar min stil längre! Skicket är alltså en solid 10/10 hihi!
vita byxor  - skiiitsnygga vintage byxor, säljer för att jag har ett annat likadant par, liiite för korta för mig som är ca 170cm, men annars inga fel! midjan är också för stor för mig men med bälte funkar det toppen
vinröda manchesterbyxor - så snygga men tyvärr för stora för mig i midjan (jag har 60cm midja). de är ganska stretchiga! köpta secondhand💋
GUESS-jeans - så feta men lite för stora för mig i midjan😢 köptes för några månader sedan men har aldrig haft på dem.
Vintage stickad tröja - harry potter vibes??? tror det är min pappas gamla, så cool men inte riktigt min stil, inga defekter !:)
mysig rosa skjorta - kofta från Gina Tricot som jag aldrig använder. väldigt söt, mjukt och tjockt material!🤍
Liknande annonser
Visa alla