Alla kategorier > Jeans & Byxor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Bruna manschester byxor  - Ett par flare manschester byxor som är bruna! Har tänkt o sälja dom då jag inte använder så mycket. Men dom är riktigt sköna o fina. Man kan ha både högmidjat o lågmidjat🔥 Köpare står för frakten 💗
Byxor - Jättecoola jeans som jag har ÄLSKAT men som nu inte passar mig längre! Jättesnygg passform med vida ben och matchande skärp som knyts i midjan. Jättebra skick trots att de har använts mycket!
byxa - jätte snygga blåa jeans med hål på knäna. köpt för 399kr från Gina Tricot, säljer för 200
Byxor - Byxor från shein som är köpte för längesen, dom är använda mycket men är i bra skick 💞
Byxor  - Byxor med ett broderi
Manschester byxor
Manschester byxor - 89 Manschester byxor - 90 Manschester byxor - 91

Manschester byxor

Storlek: S/M
Kategori: Jeans & Byxor

70 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Lågmidjade byxor i Manchester material. Köpta second hand i storlek 42 men sitter oversized på mig som brukar ha s-m i byxorn. Byxorna är uppsydda för mig som är 167, har innebenslångd på ca 81 cm.

Wilma Närman
Wilma Närman
(8)
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jeans & Byxor
Visa alla
Ljusblå bootcut jeans från True Religion - Snygga ljusblå bootcut jeans från Ture Religion med klassisk femficksdesign och normal midja. Jeansen har en lätt tvättad look och är tillverkade i mjukt bomullsmaterial. Perfekta för dig som gillar en avslappnad men trendig stil. Aldrig använda
Ljusblå bootcut jeans lågmidja - Säljer ett par ljusblå jeans med bootcut passform och låg midja. Klassisk femficksmodell i mjukt denimtyg, perfekta till en avslappnad stil. Snygga att matcha med crop top eller hoodie.
Vita miss me jeans (RESELL) - ”Vita miss me jeans i storlek w31 men skulle säga det är storlek eu 38 då det är min storlek o de sitter perfekt på mig! Säljs inte längre och denna modellen är svår att hitta.” (RESELL) säljer om dem passade inte mig, men dem är supersnygga! (Straight)
Gråa mjukisbyxor/kostymbyxor - Snygga grå leggings med bootcut-modell och låg midja. De har en smickrande passform och är tillverkade i ett stretchigt material som sitter bekvämt. Perfekta till både chill och mer uppklädda outfits.
Cheap monday jeans  - Supersnygga cheap monday jeans köpta på weekday!💓26/30. Lite nötta längst nere se sista bild
Blå mjukisbyxor/ yogapants med låg midja - Snygga blå mjukisbyxor med låg midja och breda ben. Väldigt skönt och mjukt material.  De är köpta från Brandy. Jätte fina men aldrig använt tyvärr.
Nelly byxor  - Nelly skinnbyxor, säljer då de inte passade i storlek. Prislappen är borttagen. Nyskick
Bootcut jeans i mörkgrå tvätt - Säljer ett par cheap monday jeans från weekday i storlek 29/32💗