Alla kategorier > Mode > Kläder > Jeans & Byxor
Svart Skinnbyxa
Svart Skinnbyxa - 89 Svart Skinnbyxa - 90 Svart Skinnbyxa - 91

Svart Skinnbyxa

Storlek: XS
Kategori: Jeans & Byxor
Märke: Vila

30 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Fakeskinnbyxor från Vila i strl XS. Använd flertal gånger så lite slitna på fickorna vid rumpan (sista bilden). Frakt tillkommer. Kan även mötas upp i Stockholm

ellenons
ellenons
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Svarta skinny skinnbyxor - Säljer ett par svarta skinny skinnbyxor med klassisk femficksdesign och smal passform.
Svarta skinnbyxor - Skinnbyxor från vila i strl xs, sitter jättefint på! Är lite för korta för min smak som är 172, skulle säga att de är ”full length” på alla som är 168 och ner🌸 mina mått står i min profil och tveka inte att höra av dig vid frågor!
Svarta skinnbyxor bootcut - Svarta byxor i skinn material från Vila och är en bootcut modell och dessutom snygga dragkedjor som fickor. Sedan är en dragkedja vid sidan av höften. Perfekta för dig som vill klä upp dig vid något tillfälle. Dessa är knappt använda är i ett fint skick. Vid fler bilder eller frågor, hör av er!
SVARTA SKINNBYXOR - Hej! Säljer nu dessa unika super fräscha skinnbyxor ifrån Pull&Bear inköpta i Italien i somras💞 Storlek 32 men passar 34. Säljes då jag upplever att de är lite korta på mig (jag är 166cm). Dessa är olikt de flesta skinnbyxor inte skinny nertill😍 Hör av er
Svarta skinnbyxor  - Säljer ett par svarta skinnbyxor. Byxorna har en låg midja, raka ben och en snygg, stilren look. De är bara använda en gång annars helt nya. Priset kan diskuteras vid snabb affär.
Svarta skinnbyxor - Säljer svarta raka skinnbyxor .
Svarta skinnbyxor - Säljer ett par helt nya skinnbyxor med slits längst ner. Endast används 1 gång och priset kan diskuteras💞
Svarta skinnbyxor - Snygga svarta skinnbyxor med en tight passform och låg midja. Byxorna har en klassisk design med dragkedja och knappar framtill. Perfekta för en stilren look.
Andra annonser från Jeans & Byxor
Visa alla
True religion jeans - Mörkblå jeans från True Religion i storlek 29, men är för små för mig som normalt är storlek 27(?) Skinny/slim i passform. Köpte på Plick men dom va tyvärr för små. Inga defekter. Skriv om du har frågor 🩷
Dry Vintage Nudie Jeans - Slim Fit - oooherregud vart ska jag ens börja, idag säljer jag mina personliga nudie tape teds i 31/32🤧 Med helt störda fades utöver kan jag lätt kalla dessa en av mina fetaste par brallor👏 Skulle säga att dessa sitter lite lösare än ett vanligt par tape teds så tveka inte på att fråga om bild med de på🫡
Jeans - Midjemått: 37cm rakt över, innerbenslängd: 83cm 💗
Replay blå jeans straight fit - Säljer ett par Replay jeans i blå tvätt med snygga slitningar och raka ben. Passformen är straight och materialet är robust denim som sitter skönt hela dagen. Lite slitet i skrevet annars perfekta. Priset kan diskuteras vid snabb affär och vid minsta fundering tveka inte på att höra av dig.
Low waist Levis jeans  - Low waist Levis jeans i storlek 34 men känns mer som 36 skulle ja säga. Utsvängda och inte använda alls mycket. Säljer då jag inte använder dem så mycket. Priset kan diskuteras💕
Jenas lågmidjade  - Jättesnygga lågmidjade jeans ifrån cheap Monday, dessa jeans va ifrån början mörkblå (kvarg jeansen) men har blekt dom, storlek w26 L30❣️❣️
Jacob Cohën jeans - Tvärfeta Jacob Cohën jeans i storlek 32, modell: "Type 622 .C". Lätt de fetaste Cohën jeansen på Plick. De har varit flitigt använda så är lite slitna, men de har fortfarande mycket kvar att ge. Nya kostar de över 5000 kr vilket för mitt pris relativt billigt. De är lagade i fickan men märks inte av när man har på sig dem (vill du ha bilder är det bara att skriva till mig). Jag på bilden är ca 180 cm lång. Undrar du något är det bara att du hör av dig! 😄
DONDUP GEORGE JEANS - Säljer dessa dondup jeans i storlek 32 använda fåtal gånger och i mycket fint skick (9/10), nypris 4000+ kr säljs för 1099 kr, hör av dig vid frågor eller om du vill ha fler bilder, slitningar gjorda i fabrik och väldigt sällsynt!