Alla kategorier > Mode > Kläder > Tröjor & Koftor
Svart äkta Calvin Clein tröja
Svart äkta Calvin Clein tröja  - 89

Svart äkta Calvin Clein tröja

Storlek: M
Märke: Calvin Klein
Färg: Svart

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En jätte skön lite längre Calvin Klein tröja Använd 4 gånger ca

Maria Pålsson
Maria Pålsson
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Calvin clein tröja - Snygg Calvin Clein tröja i strl L som knappt är använd. Är i mycket bra skick.
Calvin clein tröja - Fin marin blå calvin clein tröja
Svart tröja från Calvin Klein - Säljer en stilren svart tröja från Calvin Klein med rund hals och en liten bröstficka. Tröjan har långa ärmar och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Perfekt för en avslappnad look.
Svart tröja från Calvin Klein - Säljer en svart tröja från Calvin Klein i mycket bra skick. Den har en enkel design med en vit logga på framsidan. Perfekt för både vardag och avslappnade tillfällen. Tröjan är långärmad och har en normal passform.
Svart tröja från Calvin Klein - Säljer en stilren svart tröja från Calvin Klein. Tröjan har en ribbad krage och ett diskret mönster på framsidan. Perfekt för en avslappnad men ändå snygg look.
Grön Calvin Clein Jeans Tröja - Den är helt nyskick har aldrig använt den för att jag inte tyckte om den. Storleken är S och den passar folk med storlek XS också. Vid intresse kontakta mig!👍
Svart tröja från Calvin Klein - Säljer en svart tröja från Calvin Klein med lång ärm och vit resårkant med logotyp. .
Andra annonser från Tröjor & Koftor
Visa alla
Stickad tröja  - Säljer denna stickade tröjan från hm i storlek s
Hollister zip med foder  - En zip från Hollister i storlek XXS. Jag fraktar inom 24h, frakt med PostNord prioriteras. Se liknande plagg i min profil!
Mörkblå långärmad topp Gina Tricot - Säljer en mörkblå långärmad topp från Gina Tricot i storlek XS. Toppen är tight och har en croppad passform med lätt utsvängda ärmslut. Materialet är mjukt och stretchigt, perfekt att styla med jeans eller kjol. Snygg och enkel design som funkar året runt. Använt väldigt få gånger. Har fått en liten gul fläck längst ut på armen men man tänker inte på den
Beige stickad kofta från  - Mysig beige stickad kofta storlek xs/s
Vintage kofta från Saint Tropez - Snygg beige/ljusrosa vintage kofta från Saint Tropez med v-ringning och långa ärmar. Koftan har smala ribbade muddar och knäpps med flera små knappar framtill. Tillverkad i ett tunt, mjukt material som sitter figurnära och passar perfekt till lager på lager. Saknas en knapp men inget man tänker på🤍🫶🏼
Stickad tröja med text  - En stickad tröja från Springfield i storlek M. Kan upplevas mindre i storlek, likt en S. Köpt i Spanien. Jag fraktar inom 24h, frakt med PostNord prioriteras. Se liknande plagg i min profil!
Otherstories kofta - Säljer denna superfina eftertraktade koftan från other stories! Säljer då den tyvärr inte kommer till användning, den är i jättebra skick i storlek s. Kom gärna med egna prisförslag eller köp direkt. (första bilen är lånad)