Alla kategorier > Mode > Kläder > Tröjor & Koftor
Oversized tröja
Oversized tröja - 89 Oversized tröja - 90

Oversized tröja

Storlek: XL

50 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygg svart oversized långärmad köpt secondhand. Står 92 på baksidan. (Frakt tillkommer)💜

Ella
Ella
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Oversized tröja - Säljer denna oversized tröjan från Ralph Lauren som är super snygg. Den är i bra skick, inga slitningar eller fläckar 😊 skriv gärna om ni har frågor eller för fler bilder 🥰
Oversized Övertröja - Säljer denna coola tröja i ett ”överdragsmaterial” i storlek XL❤️
Oversized långärmad Tupac tröja - Långärmad t-shirt från med stort Tupac-tryck och texten 'All Eyez On Me' i vitt. Tupacs autograf tryckt på ärmen. Oversized i storleken.
Svart tröja från Nike sweatshirt oversized  - Säljer en svart tröja från Nike med det ikoniska swoosh-logotypen i vitt på framsidan. Tröjan har långa ärmar och en rund halsringning. Perfekt för en sportig och avslappnad stil.
Baseball oversized tröja - Säljer en svart långärmad basebolltröja från Majestic med Vikings-logga framtill vid halsen. Oversized och baggy i passformen.
Oversized Tröja - Säljer denna coola tröjan som är i ett material likt en jacka❤️ Den är i storlek XXL! Obs! Ett litet hål vid loggan och missfärgning vid höger axel, som syns i bild 2-3💕
Andra annonser från Tröjor & Koftor
Visa alla
Otherstories kofta - Säljer denna superfina eftertraktade koftan från other stories! Säljer då den tyvärr inte kommer till användning, den är i jättebra skick i storlek s. Kom gärna med egna prisförslag eller köp direkt. (första bilen är lånad)
Mörkblå långärmad topp Gina Tricot - Säljer en mörkblå långärmad topp från Gina Tricot i storlek XS. Toppen är tight och har en croppad passform med lätt utsvängda ärmslut. Materialet är mjukt och stretchigt, perfekt att styla med jeans eller kjol. Snygg och enkel design som funkar året runt. Använt väldigt få gånger. Har fått en liten gul fläck längst ut på armen men man tänker inte på den
Hollister zip - En zip från Hollister i storlek XS. Obs, modellen bär en storlek S, snörning finns ej. Jag fraktar inom 24h, frakt med PostNord prioriteras. Se liknande plagg i min profil!
Beige stickad polotröja - Säljer denna stickade polotröjan från other stories i storlek m
Virala Zara tröjan med spetsdetaljer - Helt ny. Storleken är M men passar S-M.
Vit sweatshirt från Victoria's Secret - Säljer en vit/ ljusrosa sweatshirt från Victoria's Secret med svart logotyptryck framtill. Tröjan har bred ribbad mudd i nederkant och vid ärmslut samt en avslappnad passform med båtringad hals. Perfekt för en chill och snygg look.