Alla kategorier > Tröjor & Koftor
Randig tröja
Randig tröja  - 89 Randig tröja  - 90 Randig tröja  - 91

Randig tröja

Storlek: S
Färg: Vit

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En tröja med blå, svarta ränder med röd text. Som referens är jag 165cm.

Vincent Cubillas
Vincent Cubillas
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Randig tröja - Säljer denna randiga tröja med dragkedja!
Fett randig tröja - En as fett unik randig tröja från East West
Vit och svart randig tröja - Säljer en stilren vit tröja med svarta ränder. Den är långärmad och perfekt för både vår och höst. Tröjan är i bra skick och passar till många olika outfits. Perfekt för en casual look!
Randig tröja med dragkedja - Säljer en stilren vit tröja med svarta ränder och dragkedja vid halsen. Tröjan har långa ärmar och en bekväm passform, perfekt för en avslappnad look.
Vit randig tröja från Boomerang - Säljer en vit tröja från Boomerang med röda och svarta ränder. Tröjan har en v-ringad hals och långa ärmar. Perfekt för en stilren look. 🖤❤️
Andra annonser från Tröjor & Koftor
Visa alla
Vit stickad kofta med knappar - Jättefin vit stickad kofta med v-ringning och knappar framtill. Koftan är från BikBok och endast använd 2 gånger💗 Skriv gärna om ni har frågor eller prisförslag!❤️
Hm polotröja - Jättefin polotröja med ullblandning, tjockt stickat material❤️❤️❤️
🎸💋 Zadig & Voltaire polotröja – vinröd - nygg och edgy polotröja från Zadig & Voltaire i vinröd färg med vit text “KISS” framtill. Coola svarta knappar på ena axeln som ger en unik och trendig detalj. Perfekt statement-plagg för höst och vinter. Köpt i Paris för ca 1,5 år sedan för 1600kr. Passar S.  ✔ Bra skick ✔ Mjuk och skön kvalitet ✔ Trendig design med ikonisk Z&V-känsla ✔ Lätt att styla till både jeans och kjol  Ett måste för dig som gillar fransk rock-chic och plagg som sticker ut ✨
Mohair tröja - Superfin från hm kollektionen! Storlek xs men är oversized så passar s
Beige stickad kofta från Lindex - Mysig beige stickad kofta från Lindex i storlek XS. Koftan har djup v-ringning, stora knappar framtill och två fickor. Perfekt att slänga på sig när det är kyligt ute. Enkel och stilren design som passar till det mesta.