Alla kategorier > Mode > Kläder > Tröjor & Koftor
Oversized adidas
Oversized adidas - 89 Oversized adidas - 90 Oversized adidas - 91

Oversized adidas

Storlek: 36
Märke: Adidas

160 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En fin basic tröja från adidas! Säljer en likadan i svart! Tröjanr helt oanvänd. Den har dock en sminkfläck som lätt går bort i tvätten, som har kommit när jag tagit på den, på insidan av tröjan! Den passar nästan alla beroende på hur du vill att den sitter men detta är en storlek S/36! (Frakt ingår!)

Ingridnilssoon
Ingridnilssoon
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Adidas kofta oversized - Tänkte intresse kolla min Adidas kofta. As snygg old school kofta som är oversized. Sparsamt använd och har inga större defekter. Kom med prisförslag då jag själv inte vet vad jag vill ha för den
Ljusblå oversized hoodie från Adidas med gröna ränder - Säljer en ljusblå oversized hoodie från Adidas med dragkedja och gröna ränder längs ärmarna. Klassisk Adidas-logga på bröstet och huva med snörning. Perfekt för en sportig look eller chill vardagsstil.
Adidas hoodie - Säljer den här jättesnygga y2k retro hoodie från adidas. Nypris skulle vara ca 800 kr men säljer för bara 150kr. Tröjan är vi väldigt bra skick, har knappt använt den då den inte riktigt är min stil! Den är storlek small men skulle säga att den mer passar som medium. Om du har några frågor är det bara att höra av sig!🩷  Köpare står för frakt!🩷🩷
Adidas  - Finn tröja med bra pris - kan hå net i pris - storlek S men passar slim M
Adidas hoodie  - Mycket fräsch tröja, säljer den då den blivit liten
Adidas oversized sweatshirt strl 34 = S - Adidas vintage sweatshirt med fickor i storlek S. Har haft den i ish 3 år men har används Max 5 gånger eftersom den har alltid varit lite för liten. Väldigt bra skick och priset går att prata om💕💕
adidas kofta - söt adidaskofta lite sliten
Blå huvtröja från Adidas - Säljer en blå huvtröja från Adidas med dragkedja och vita ränder längs ärmarna. Perfekt för en sportig look eller avslappnad stil. Tröjan har en klassisk design med Adidas-logga på bröstet.
Andra annonser från Tröjor & Koftor
Visa alla
Hollister zip - En zip från Hollister i storlek S. Jag fraktar inom 24h, frakt med PostNord prioriteras. Se liknande plagg i min profil!
Vit stickad cardigan - Otroligt snygg beige/vit stickad cardigan från Abercrombie & fitch. Passar perfekt till kallare väder. Modellen är 180cm, 75kg. Priset kan såklart diskuteras
Hollister zip up hoodie  - i storlek S i mycket fint skick kan vara lite nopprig på vissa ställen men ingenting som man tänker på annars bra!
Vit stickad kofta med pärlknappar - Mysig vit stickad kofta med v-ringning och dekorativa pärlknappar framtill. Koftan har ballongärmar och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. 💞💞
Blå ziptröja från Palm Angels M - Snygg blå ziptröja från Palm Angels med vita detaljer och dragkedja framtill. Tröjan har vita ränder längs ärmarna, ståkrage och två fickor med dragkedja. Perfekt för en sportig och trendig look. Storlek M. Aldrig använd. Helt ny aldrig ens tatt av tagsen. Passar ej mig därför säljer jag istället för att den ska sitta i garderoben.
Hollister grå stickad fodrad kofta/cardigan  - Sjukt snygg jacka/kofta från hollister. Den är fodrad och varm o kan användas både som jacka över en hoodie eller endast som tröja när det blir varmare. Den är använd men i toppskick, storlek S. Tveka inte på o skriva vid fler frågor! Längd: 65 Bröstvidd: 50 Ärm: 66
Ljusgrå kofta från Gina Tricot XS - Mysig ljusgrå kofta från Gina Tricot i ullblandning. Koftan har v-ringning, långa ärmar och stängs med fyra knappar framtill. Perfekt för lager på lager och enkel att matcha med olika outfits. Storlek XS
Mörkblå stickad Polo Bear - Här snackar vi kvalitet. Riktigt fin och bra stickad polo bear sweater med den ikoniska polo björnen på magen. Sitter skit bra på S och säkert XS med. Perfekt passform för dig som gillar en fitted look. 🔥