Alla kategorier > Mode > Kläder > Tröjor & Koftor
Calvin Klein tröja
Calvin Klein tröja - 89 Calvin Klein tröja - 90

Calvin Klein tröja

Storlek: S
Märke: Calvin Klein

70 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Grå Calvin Klein tröja, köpt utomlands på marknad.

Mars rensar
Mars rensar
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Tröja från Calvin Klein - Grå tröja från Calvin Klein Performance. Använd 2-3 gånger så är i bra skick. 100% bomull.
Calvin Klein Jeans tröja - Säljer denna jättesköna och stilrena Calvin Klein tröjan i nyskick. Endast använd ett fåtal gånger! Nypris 900 kr🌸
Calvin Klein sweatshirt  - calvin Klein sweatshirt ser helt ny ut. Använd ett fåtal gånger, nypris 1000kr
Grå tröja från Calvin Klein - Säljer en stilren grå tröja från Calvin Klein. Tröjan har långa ärmar och en elastisk kant med Calvin Klein-logga längst ner.
Grå tröja från Calvin Klein Jeans - Säljer en snygg och stilren grå tröja från Calvin Klein Jeans. Den har ett stort CK-logotyptryck på framsidan och är perfekt för en casual look. Tröjan är långärmad och gjord i ett mjukt material som är superbekvämt att ha på sig. Perfekt för höst och vinter!
Calvin Klein Hoodie - Super fin, Bra skick, stl ”12” (Xxs-Xs)?
Andra annonser från Tröjor & Koftor
Visa alla
Grå sweatshirt Zadig & Voltaire - Snygg grå sweatshirt från Zadig & Voltaire med röd text och tryck framtill. Tröjan har rund halsringning, ribbade muddar och avslappnad passform. Perfekt till jeans eller mjukisbyxor för en chill look. Några paljetter som lossnat
Grön stickad kofta  - Populär slutsåld grön kofta från Lindex! Den är i Stl M men ganska liten i storleken så passar även S och XS! Använd fåtal gånger. Första bilden är lånad!🩷
Gina tricot hoodie - Fin
Abercrombie & fitch zop - En zip från Abercrombie & fitch i storlek M. Jag fraktar inom 24h, frakt med PostNord prioriteras. Se liknande plagg i min profil!
Hollister zip - En zip från Hollister i storlek L. Kan upplevas mindre i storlek, likt en M. Jag fraktar inom 24h, frakt med PostNord prioriteras. Se liknande plagg i min profil!
Hollister Cardigan med Luva - En unik cardigan av det populära märket ”Hollister” med en fodrad luva! Extremt bra passform, hör av dig vid frågor.
Beige kofta med knappar - Mysig beige kofta med stora bruna knappar och två fickor framtill. Koftan har en avslappnad passform och är stickad i ett mjukt material, perfekt att slänga på sig över en topp. Enkel och stilren design som passar till det mesta.