Alla kategorier > Mode > Kläder > Tröjor & Koftor
Levis tröja
Levis tröja  - 89

Levis tröja

Storlek: S
Märke: Levi's
Färg: Röd

50 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En långärmad tröja från märket Levis

Ella
Ella
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Levis tröja  - Fint men använt skick.
Röd levis tröja - Säljer en röd levis tröja med mussepigg på framsida samt baksida för att den inte kommer till användning längre!  (Inte jag på bilden)
Röd Levis tröja  - Röd Levis sweatshirt som knappt är använd. Har haft den ett tag men den har bara legat i min garderob. Står inte vilken storlek det är förutom att den är för 14 åringar så skulle gissa på typ strlk 164/S.   Pris kan diskuteras vid snabb affär.
Randig tröja från Levis - Tunn långärmad randig tröja från Levis. Röd och mörkblå, storlek S. Använd en gång, köpt för 600kr.
Snygg rött tröja från Levis - Säljer en snygg klassisk Levi’s-tröja i storlek 164 cm (14A). Tröjan har en ikonisk vit Levi’s-logga på bröstet och är tillverkad i mjuk bomull med ribbade muddar för en bekväm passform. Perfekt för en avslappnad stil eller vardagsbruk.  Personen på bilderna är 160 cm lång, 12 år gammal och har en smal/normal kroppsbyggnad.  Skick: Bra begagnat skick utan synliga skador eller fläckar.  Nypris: 400 SEK
Levis tröja - En långärmad Levis tröja i storlek S. Knappast använt och är i mycket fint skick!
Levis tröja  - Simpel långärmad tröja från Levis🩵 Använd några gånger
Andra annonser från Tröjor & Koftor
Visa alla
Beige kofta från Gina Tricot - Trendig beige kofta från Gina Tricot med ribbad midja och v-ringning. Koftan har långa ärmar, knappar framtill och en croppad passform. Perfekt att styla med höga jeans eller kjol för en snygg look.
Vit kofta från H&M med pärlemorknappar - Mysig vit kofta från Gina med pärlemorknappar framtill. Koftan är stickad, har en croppad passform och långa ärmar. Perfekt att slänga över ett linne eller t-shirt för en chill look.
Vit stickad kofta - Söt vit stickad kofta med v-ringning. Koftan är kortare i modellen och har långa ärmar. Perfekt att matcha med linne eller topp under för en trendig look.
Acne Studios T-shirt - Svart långärmad sweatshirt från Acne Studios med vit text 'Acne Studios STOCKHOLM 1996' på bröstet. Klassisk rund halsringning och avslappnad passform. Perfekt för dig som gillar stilrena och trendiga plagg. Storlek S
Vit ribbad kofta med stora knappar - Säljer en krämvit ribbad kofta med stora mörka knappar och två fickor framtill. Koftan har en avslappnad, lite boxig passform och är gjord i ett mjukt stickat material. Perfekt att slänga över ett linne eller t-shirt för en chill look.
Jaded London jacka  - Storlek L, blir snyggt oversized! Köpt för över 2000kr
Beige kofta med v-ringning och knappar - Stilren beige kofta med djup v-ringning och stora knappar framtill. Koftan har långa, lätt utsvängda ärmar och är tillverkad i ett mjukt, stickat material. Perfekt att slänga över en topp för en avslappnad look.
Unik kofta med zig zag detaljer  - Brun stickad kofta med zig zag detaljer och passar både s och xs!💗