Alla kategorier > Mode > Kläder > Tröjor & Koftor
Lång kofta
Lång kofta - 89 Lång kofta - 90 Lång kofta - 91

Lång kofta

Storlek: M
Märke: Mango

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Lång grå/svart kofta från Mango, med fejk läder fickor. Skön och varm. Storlek M 100kr utan frakt Möts i Sthlm eller fraktar

livsvd
livsvd
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Lång kofta - Lång svart ribbad kofta med slits som tyvärr inte kommer till användning längre.  Superbekväm och mjuk. Lappen säger XS men den är så pass stretchig så det borde även passa upp till M. Köp denna och välj något för 20kr att få på köpet.
Lång kofta - Så mysig lång kofta perfekt att ha hemma nu på hösten och vintern😍🖤
Lång kofta - Aldrig använd
Svart lång kofta från Amisu - Lång svart kofta från Amisu med öppen front och långa ärmar. Enkel och stilren design som passar perfekt till lager på lager. Tillverkad i mjukt material som känns skönt mot huden.
Lång kofta - I tunt material, bra skick
STC Lång Kofta - Lång Kofta/Tröja STC
lång kofta från gina - Lång grå kofta från gina, använd fåtal gången, som ny!
Andra annonser från Tröjor & Koftor
Visa alla
Grå sweatshirt Zadig & Voltaire - Snygg grå sweatshirt från Zadig & Voltaire med röd text och tryck framtill. Tröjan har rund halsringning, ribbade muddar och avslappnad passform. Perfekt till jeans eller mjukisbyxor för en chill look. Några paljetter som lossnat
Mörkbrun stickad tröja - Mysig mörkbrun stickad tröja med rund halsringning och långa ärmar. Tröjan har ribbstickade muddar vid ärmslut och nederkant, perfekt för lager-på-lager-stil. Enkel och stilren design som passar till det mesta. Är klippt längst ner för den va jätte lång innan
Hollister zip - En zip från Hollister i storlek M. Jag fraktar inom 24h, frakt med PostNord prioriteras. Se liknande plagg i min profil!
Beige kofta med knappar - Mysig beige kofta med stora bruna knappar och två fickor framtill. Koftan har en avslappnad passform och är stickad i ett mjukt material, perfekt att slänga på sig över en topp. Enkel och stilren design som passar till det mesta.
Röd sweatshirt  - Cool röd sweatshirt från zara i storlek S❤️ helt ny med lapp kvar
Hollister zip - En zip från Hollister i storlek S. Jag fraktar inom 24h, frakt med PostNord prioriteras. Se liknande plagg i min profil!
Grön stickad kofta  - Populär slutsåld grön kofta från Lindex! Den är i Stl M men ganska liten i storleken så passar även S och XS! Använd fåtal gånger. Första bilden är lånad!🩷