Alla kategorier > Mode > Kläder > Tröjor & Koftor
Moncler tröja
Moncler tröja - 0 Moncler tröja - 1 Moncler tröja - 2 Moncler tröja - 3 Moncler tröja - 4 Moncler tröja - 5 Moncler tröja - 6

Moncler tröja

Storlek: M
Märke: Moncler
Färg: Oliv
Skick: Bra skick

1579 SEK

Frakt från 63 SEK
Beskrivning

Säljer denna sjukt snygga och unika mörkgröna Moncler tröjan. Skönt material och ett tryck som sticker ut med ett klassiskt Moncler märke på den västra övre ärmen. Denna modell går nästan aldrig att hitta och kostade 7000kr ny när den gick att köpa. Bra skick men ändå lite tecken på användning. Passar storlek S och M. Tveka inte på att höra av er!

Rr.sellout
Rr.sellout
(21)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Moncler tröja  - Knappt använd  Bra skick
Grå långärmad tröja från Moncler - Snygg grå långärmad tröja från Moncler med diskret logotyp på bröstet. Tröjan har en rund hals och är tillverkad i mjukt bomullsmaterial. Perfekt för dig som gillar stilrena och klassiska plagg med exklusiv känsla.
Moncler tröja  - Säljer en stilren grå pikétröja från Moncler i slim fit. Tröjan har långa ärmar och en klassisk krage med knappar. Perfekt för både vardag och lite finare tillfällen. Moncler-loggan är snyggt placerad på bröstet. Passar perfekt till höst och vår! Storlek M men passar mindre. Super skick. Ny pris 2999kr vårt pris 999kr. MVH Majestic garments
Moncler tröja  - Säljer min Moncler tröja som är i nytt skick och aldrig använd förut den säljs på grund av att jag har inte nån användning av den här av er pris kan diskuteras vid snabb affär.
Moncler tröja - Hej, säljer denna Moncler tröja/pike då den är för liten för mig. Den är köpt här på plick så vet ej om den är äkta eller fejk. Vid frågor eller funderingar hör gärna av er.
Moncler tröja - Bra skick Köpt för 5000 Köpt 2023 Storleken kan vara lite för liten
Moncler tröja - Säljer denna otroligt snygga moncler tröja för att jag behöver pengar. Knappt använd och självklart så är den äkta. Skriv för fler bilder elr funderingar!
Andra annonser från Tröjor & Koftor
Visa alla
Ljusrosa stickad kofta från Fairy Season - Supersöt ljusrosa stickad kofta med kabelstickat mönster och öppen front. Koftan är kortare i modellen och har ribbade muddar. Perfekt att slänga över ett linne eller klänning för en romantisk look.
Vit ribbad kofta med knappar - Stilren vit kofta med ribbad nederkant och knäppning framtill. V-ringad modell med långa ärmar och diskreta knappar. Perfekt att slänga över en t-shirt eller linne för en chill look. Använd en gång
Beige kofta med knappar - Mysig beige kofta med stora bruna knappar och två fickor framtill. Koftan har en avslappnad passform och är stickad i ett mjukt material, perfekt att slänga på sig över en topp. Enkel och stilren design som passar till det mesta.
Isabel Marant tröja  - Säljer denna Isabel Marant sweatshirt i storlek 36/S🩷
Kofta i alpaca blend - Superfin och trendig kofta från Gina🤩🙏🏽 Superbra material, alpaca blend🙏🏽 Endast använd en gång💞💞
Vit tröja från Bondelid med röd text - Vit stickad tröja från Bondelid med röd text framtill. Tröjan har rund halsringning, ribbade muddar och lång ärm. Perfekt för en stilren och klassisk look.
Stickad tröja - Trendig butteryellow stickad tshirt
Hollister zip - En zip från Hollister i storlek M. Jag fraktar inom 24h, frakt med PostNord prioriteras. Se liknande plagg i min profil!