Alla kategorier > Mode > Kläder > Tröjor & Koftor
Oanvänd kofta
Oanvänd kofta  - 89 Oanvänd kofta  - 90 Oanvänd kofta  - 91

Oanvänd kofta

Storlek: XL
Märke: Vila
Färg: Svart

250 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En svart helt oanvänd kofta från VILA Säljer då den är för stor Den är aldrig använd och har fortfarande pris lapp på

Linnea Widesköld
Linnea Widesköld
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Päls / kofta oanvänd  - Tror en small (S)
Svart ribbad kofta från JXX L OANVÄND - Snygg svart ribbad kofta från JXX med dragkedja och stor krage. Perfekt för en stilren look. Koftan har långa ärmar och en croppad passform.
Oanvänd kofta - Superfin kofta från HM, oanvänd med prislapp kvar. Nypris:199kr
Helt oanvänd kortärmad kofta. Jättefin säljer pågrund av ingen användning.  - Köpt för 300 säljer för 250 men pris kan diskuteras vid snabb affär
Kofta - En jättefin typ kofta som är glittrig från vila. Storlek L men skulle säga att den passa mig som har storlek S. Armarna lite korta. Älskar glittret som man ser på sista bilden
Kofta - En lite tjockare kofta som har dragkedja, man kan använda den som en jacka när det inte är så kallt❤️
Kofta - Svart kofta med knappar framtill, fint skick! Koftan är i storleken L, men jag har vanligtvis S i koftor! Priset kan diskuteras!
Andra annonser från Tröjor & Koftor
Visa alla
Vit ribbad kofta med knappar - Stilren vit kofta med ribbad nederkant och knäppning framtill. V-ringad modell med långa ärmar och diskreta knappar. Perfekt att slänga över en t-shirt eller linne för en chill look. Använd en gång
Kofta i alpaca blend - Superfin och trendig kofta från Gina🤩🙏🏽 Superbra material, alpaca blend🙏🏽 Endast använd en gång💞💞
Beige kofta från Gina Tricot - Trendig beige kofta från Gina Tricot med ribbad midja och v-ringning. Koftan har långa ärmar, knappar framtill och en croppad passform. Perfekt att styla med höga jeans eller kjol för en snygg look.
Isabel Marant tröja  - Säljer denna Isabel Marant sweatshirt i storlek 36/S🩷
Ljusrosa stickad kofta från Fairy Season - Supersöt ljusrosa stickad kofta med kabelstickat mönster och öppen front. Koftan är kortare i modellen och har ribbade muddar. Perfekt att slänga över ett linne eller klänning för en romantisk look.
Vit ribbad kofta med stora knappar - Säljer en krämvit ribbad kofta med stora mörka knappar och två fickor framtill. Koftan har en avslappnad, lite boxig passform och är gjord i ett mjukt stickat material. Perfekt att slänga över ett linne eller t-shirt för en chill look.
Vit stickad kofta - Söt vit stickad kofta med v-ringning. Koftan är kortare i modellen och har långa ärmar. Perfekt att matcha med linne eller topp under för en trendig look.
Beige kofta med knappar - Mysig beige kofta med stora bruna knappar och två fickor framtill. Koftan har en avslappnad passform och är stickad i ett mjukt material, perfekt att slänga på sig över en topp. Enkel och stilren design som passar till det mesta.