Alla kategorier / Mode / Kläder / Tröjor & Koftor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Other stories tröja  - Säljer en superfin blå tröja från utger stories med en liten krage! Superfin!
& Other Stories tröja - & Other Stories tröja i mohair! Väldigt bra skick då den är knappt använd! 💕
Other stories trekvartsärm - Säljer den här stilrena och asss snygga blå ulltröja med trekvartsärm från other stories. Perfekt för kyligare dagar och ger en avslappnad men elegant look. Skriv för frågor eller mer bilder💕💕
& other stories tröja  - Säljer denna jättefina & other stories tröja! Använd fåtal gånger. Skriv privat för egna bilder och frågor💗
Other Stories knyt tröja - En jätte fin ljusblå kofta/tröja som man knyter i midjan från & other stories. Nypris är runt 500kr. Har används 1-2 ggr❤️❤️
Blå tröja från & Other Stories - Säljer en stilren grå tröja från & Other Stories. Tröjan har trekvartsärmar och en rund halsringning. Perfekt för en avslappnad look. Passar bra till både jeans och kjol. Storlek S
Tröja från & other stories  - Tröja i väldig fint skick från & other stories! Blåmelerad och superfin. Storlek M, funkar nog bäst för  för s/m då den är lite tightare i modellen.
Tröja från & other stories - Blå tröja från & other stories. Bra kvalitet. Köparen står för frakten💗💗
Other stories tröja
Other stories tröja - 89 Other stories tröja - 90

Other stories tröja

Storlek: XS
Färg: Blå

400 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer denna populära other stories tröjan Köpt förra året men inte använts så mycket Inga skador Originalpris: 800 kr

Elvira
Elvira
(4)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Svart kofta med knappar - Mysig svart kofta med knappar framtill. Perfekt för kyliga dagar och enkel att matcha med olika outfits.  Den är använd en del men har inga skador!
Rosa fluffig tröja från Zara - Säljer en söt och fluffig rosa tröja från Zara. Den har korta ärmar och en mjuk, lurvig textur som ger en mysig känsla. Perfekt för att lägga till lite färg och stil i garderoben!
Grå stickad tröja med snöflingemönster - Mysig grå stickad tröja med vitt snöflingemönster. Perfekt för kyliga dagar med långa ärmar och ribbstickade kanter. En klassisk och stilren design som passar till mycket.
Blommig omlottopp - Söt blommig omlottopp med v-ringning och volangdetaljer. Perfekt för sommardagar med sitt lätta och luftiga material. Den har en fin passform och ger en romantisk känsla.
Vit plisserad topp - Säljer en söt vit plisserad topp med volanger. Toppen har smala axelband och en luftig passform, perfekt för varma dagar. Den är stilren och lätt att matcha med olika outfits. Perfekt för en somrig look! 🌸
Svarta kostymbyxor - Snygga svarta kostymbyxor med en klassisk design. De har en rak passform och är perfekta för en stilren look. Byxorna har diskreta fickor och en smidig dragkedja framtill.
Blå bootcut jeans - Snygga blå bootcut jeans med en klassisk look. Perfekta för en avslappnad stil. De har en normal passform och är tillverkade i jeansmaterial.
Blå bootcut jeans med låg midja - jättefina bootcut jeans från gina young, inte använt så mycket och i jättebra skick. Storleken är 152
Liknande annonser
Visa alla