Alla kategorier > Mode > Kläder > Tröjor & Koftor
säljer en everest tjock tröja
säljer en everest tjock tröja - 89 säljer en everest tjock tröja - 90 säljer en everest tjock tröja - 91

säljer en everest tjock tröja

Storlek: S-M
Märke: Everest
Färg: Grå

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

säljer denna fina tjock tröjan pga den inte kommer till användning.🥰

n.1xson
n.1xson
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
En tjock tröja  - En tjock tröja i bra skick
En tjock tröja - En tjock tröja som jag typ aldrig använt
TJOCK TRÖJA - Säljer pågrund av att den inte används längre. Inte min bild!🫶🏼☺️
Fleece tröja Everest  - Mycket bra skick och inte använd så mycket
Tjock tröja - En fin grå beige tröja och är lite tjockare än en vanlig tröja. Jag köpte den i Spanien i någon butik som ja inge vet vad den heter men den är väldigt skön och är i fint skick. Har inte kommit till användning så ofta.
Tjock tröja - Säljer denna fina tröja pga att den inte kommer till användning längre. Små nopprig men inga större defekter.
Tjock tröja - Tjock tröja från panos emporio
Grå fleecejacka från Everest - Mysig grå fleecejacka från Everest med hel dragkedja, huva och tre fickor med svarta detaljer. Bröstficka med dragkedja och broderad logga. Perfekt för lager-på-lager och outdoor. Tillverkad i mjuk fleece som håller värmen.
Andra annonser från Tröjor & Koftor
Visa alla
Vit stickad kofta - Söt vit stickad kofta med v-ringning. Koftan är kortare i modellen och har långa ärmar. Perfekt att matcha med linne eller topp under för en trendig look.
Jaded London jacka  - Storlek L, blir snyggt oversized! Köpt för över 2000kr
Acne Studios T-shirt - Svart långärmad sweatshirt från Acne Studios med vit text 'Acne Studios STOCKHOLM 1996' på bröstet. Klassisk rund halsringning och avslappnad passform. Perfekt för dig som gillar stilrena och trendiga plagg. Storlek S
Beige kofta från Gina Tricot - Trendig beige kofta från Gina Tricot med ribbad midja och v-ringning. Koftan har långa ärmar, knappar framtill och en croppad passform. Perfekt att styla med höga jeans eller kjol för en snygg look.
Beige kofta med v-ringning och knappar - Stilren beige kofta med djup v-ringning och stora knappar framtill. Koftan har långa, lätt utsvängda ärmar och är tillverkad i ett mjukt, stickat material. Perfekt att slänga över en topp för en avslappnad look.
Unik kofta med zig zag detaljer  - Brun stickad kofta med zig zag detaljer och passar både s och xs!💗
Populär slutsåld Zara tröja  - SUPERfin Zara tröja finns inte på hemsidan längre storlek S , använd Max 5 gånger💖
Beige fluffig kofta från Isolde - Mysig beige kofta från Isolde med fluffig textur och rund halsringning. Koftan har dragkedja framtill och två stora fickor. Perfekt för lager på lager och ger en avslappnad men ändå stilren look.