Alla kategorier > Mode > Kläder > Tröjor & Koftor
Svart tröja
Svart tröja  - 89

Svart tröja

Storlek: Xs
Märke: Gina Tricot

100 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Kommer inte till användning bra skick!

Rosa
Rosa
(55)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Svart tröja - En stretchig svart tröja med slits vid armarna från GinaTricot använd ca 2 gånger. Kontakta för fler bilder och frågor🤍 pris kan diskuteras
Svart tröja  - Svart tröja från ginatricot. Den är för liten för mig därför jag säljer den. I mycket bra skick 💗
Svart tröja  - Säljer en jätte fin svart tröja i storlek xs som är helt oanvänd. Jag råkade ta bort lappen så därför kan jag inte lämna tillbaka. Den är helt slutsåld på deras hemsida 💘💘
Svart tröja - Jättefin tröja som jag älskar men har två av då jag fick en till i present och det var försent att lämna tillbaka. Ligger i påsen den kommer i och har ej blivit öppnad
Svart tröja  - Svart kofta/tröja från Gina tricot
Svart tröja - Svart skön tröja från Gina tricot. Sällan använd. Köparen står för frakten!☺️
Andra annonser från Tröjor & Koftor
Visa alla
Jaded London jacka  - Storlek L, blir snyggt oversized! Köpt för över 2000kr
Beige kofta med v-ringning och knappar - Stilren beige kofta med djup v-ringning och stora knappar framtill. Koftan har långa, lätt utsvängda ärmar och är tillverkad i ett mjukt, stickat material. Perfekt att slänga över en topp för en avslappnad look.
Acne Studios T-shirt - Svart långärmad sweatshirt från Acne Studios med vit text 'Acne Studios STOCKHOLM 1996' på bröstet. Klassisk rund halsringning och avslappnad passform. Perfekt för dig som gillar stilrena och trendiga plagg. Storlek S
Mörkblå cardigan från Yves Saint Laurent - Snygg mörkblå cardigan från Yves Saint Laurent med guldfärgade knappar och broderad YSL-logga i gult på bröstet. Tröjan är ribbstickad, har lång ärm och en klassisk krage. Perfekt att styla till jeans eller kjol för en trendig look.
Unik kofta med zig zag detaljer  - Brun stickad kofta med zig zag detaljer och passar både s och xs!💗
Beige fluffig kofta från Isolde - Mysig beige kofta från Isolde med fluffig textur och rund halsringning. Koftan har dragkedja framtill och två stora fickor. Perfekt för lager på lager och ger en avslappnad men ändå stilren look.
Vit stickad kofta - Söt vit stickad kofta med v-ringning. Koftan är kortare i modellen och har långa ärmar. Perfekt att matcha med linne eller topp under för en trendig look.
Hollister knapp hoodie - Säljer nu denna sjukt snygga hoodien med knappar från hollister grymt skick! Hör gärna av er vid frågor!🙌