Alla kategorier > Mode > Kläder > Tröjor & Koftor
Dickies Sweater XL
Dickies Sweater XL - 89 Dickies Sweater XL - 90 Dickies Sweater XL - 91

Dickies Sweater XL

Storlek: XL
Märke: Dickies
Färg: Grön

195 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Dickies sweater som jag inte längre använder. Passar bra om man brukar ha L-XL, men kan vara nice som overzised om man är mindre

Edgar Thies-Lagergren
Edgar Thies-Lagergren
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Dickies grön tröja - Dickies workwear tröja. Stl XXL men snygg som oversize
Olivgrön hoodie från Dickies - Säljes: ”dickies”hoodie i grönt. storlek:S  Nyskick, knappt använd, max två tillfällen( Se fler bilder nedan)   Pris: 400::- nypris 699:-
Dickies sweatshirt  - Säljer denna goa sweatshirt köpt från Dickies. För stor för mig så har inte kommit till användning. 🤩🤩
Dickies Sweater - Säljer denna Dickies tröja eftersom den inte längre passar mig Storleken är X-small men den passar även en small
Grön sweater - Grön sweater från Zara
Mörkgrön hoodie från Dickies M - Säljer en mörkgrön hoodie från Dickies i storlek medium. Tröjan har huva med snörning, Dickies-logga på bröstet och en stor magficka. Materialet är mjukt och känns som bomull, perfekt för chill dagar. Långärmad och loose fit.
Dickies tröja - Tröjan är i storlek xs och är i mycket bra skick. Det finns små sprickor i trycket på framsidan några små fläckar som knappt syns också på framsidan. Annars är den mjuk och härlig på insidan och passar till alla väder.
Andra annonser från Tröjor & Koftor
Visa alla
Jaded London jacka  - Storlek L, blir snyggt oversized! Köpt för över 2000kr
Beige kofta med v-ringning och knappar - Stilren beige kofta med djup v-ringning och stora knappar framtill. Koftan har långa, lätt utsvängda ärmar och är tillverkad i ett mjukt, stickat material. Perfekt att slänga över en topp för en avslappnad look.
Acne Studios T-shirt - Svart långärmad sweatshirt från Acne Studios med vit text 'Acne Studios STOCKHOLM 1996' på bröstet. Klassisk rund halsringning och avslappnad passform. Perfekt för dig som gillar stilrena och trendiga plagg. Storlek S
Vit stickad kofta - Söt vit stickad kofta med v-ringning. Koftan är kortare i modellen och har långa ärmar. Perfekt att matcha med linne eller topp under för en trendig look.
Unik kofta med zig zag detaljer  - Brun stickad kofta med zig zag detaljer och passar både s och xs!💗
Mörkblå cardigan från Yves Saint Laurent - Snygg mörkblå cardigan från Yves Saint Laurent med guldfärgade knappar och broderad YSL-logga i gult på bröstet. Tröjan är ribbstickad, har lång ärm och en klassisk krage. Perfekt att styla till jeans eller kjol för en trendig look.
Beige fluffig kofta från Isolde - Mysig beige kofta från Isolde med fluffig textur och rund halsringning. Koftan har dragkedja framtill och två stora fickor. Perfekt för lager på lager och ger en avslappnad men ändå stilren look.
Intimissimi tröja - Blå, figursydd, S, see trough