Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Blå mockajacka
Blå mockajacka  - 89 Blå mockajacka  - 90

Blå mockajacka

Storlek: 34
Kategori: Jackor
Märke: H&M

250 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En jacka från hm i mockaimitation. Nästan aldrig använd så i väldigt bra skick. Nypris 600kr. Köparen står för frakten. Skriv för mer info 🥰

Llinaa00
Llinaa00
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Blå mockajacka - Vintage mockakappa! Väldigt unik. Jag har sprättat bort knapparna, saknade dem inte men de kan såklart ersättas med nya. Föredrar avhämtning men kan skickas mot porto
Mockajacka - Snygg blå mockajacka från Weekday. I storlek 38. Men passar till S/L. Beror på hur man vill att den ska sitta. Knappt använd och i väldigt fint skick. Kom med ett pris.
Mockajacka/ mockakavaj - Jättefin vintage-kavaj/jacka i mocka. Köpt second hand men i väldigt fint skick! Färjen är ljusblå med knappar i trä och ett snyggt skärp i midjan. Jag är 160 cm lång och har storlek S men skulle säga att jackan passar M också:)
"Fusk" mockajacka  - Fint skick, lite använd
Mocka jacka - Äkta mocka jacka (blå) från veromoda storlek L ny pris 999kr.
Mörkblå mocka jacka  - Jättefin jacka i mörkblå mocka, köpt från Massimo Dutti. Nypris ca 2500kr nästan oanvänd då den är lite liten. Pris kan diskuteras. Du står för frakten. Inga skador eller fläckar
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Grå  bomberjacka från HM - Säljer en sååå snygg grå bomberjacka från HM som är helt slutsåld💞 Jackan är i Storlek S! Pris går att diskutera i en snabb affär! Hör gärna av dig vid funderingar!
SÖKER!💕 Beige och marinblå jacka från Zara - Söker denna trench coattt🫶🏻💕 pris kan diskuteras🫂🫶🏻
Vit cardigan jacka från Moncler - Snygg vit cardigan jacka från Moncler med quiltad framsida och två fickor med dragkedja. Jackan är långärmad, har rund halsringning och Moncler-logga på ärmen. Perfekt för lager-på-lager och stilrena outfits.
Mörkgrön jacka med nitar - Snygg militärgrön jacka/ overshirt med silverfärgade nitar på axlar och ärmar. Jackan har två bröstfickor med lock, klassisk krage och knappar framtill. As snygg till våren💞
Svart quiltad pufferjacka från Zara - Säljer en svart quiltad pufferjacka från Zara med dragkedja framtill, två stora fickor och snörning i nederkant. Jackan har en loose passform och hög krage, perfekt för kyliga dagar. Enkel och stilren design som funkar till det mesta.
Beige croppad trenchcoat - Stilren beige croppad trenchcoat med dubbelknäppning och klassisk krage. Jackan har långa ärmar med spänndetaljer vid handlederna och axelklaffar. Perfekt för dig som vill ha en modern twist på en klassiker.
Quiltad jacka  - Stilren quiltad jacka i en snygg khakigrön/olivgrön nyans. Lätt men varm, perfekt som övergångsjacka vår/höst eller svala sommarkvällar. Rak, avslappnad passform som funkar lika bra till vardag som till en mer uppklädd look. Detaljer: Quiltat mönster Knäppning med både dragkedja & knappar Mjuk och bekväm Tidlös färg som är lätt att matcha Snygg både öppen och stängd Säljer pga kommer inte till användvänding, endast använd 1 gång
Snygg jeansjacka  - Säljer denna jättesnygga jeansjackan då den inte kommer till användning, jättesnygg vår/sommar jacka 🥰 jackan är nästan aldrig använd och har inga defekter ☀️