Alla kategorier > Jackor
Kavaj från Mango
Kavaj från Mango - 89 Kavaj från Mango - 90 Kavaj från Mango - 91

Kavaj från Mango

Storlek: S
Kategori: Jackor
Märke: Mango

400 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En fin tunnt fodrad kavaj/jacka i krämvit färg från Mango. Beställde den från Zalando för dryga 700kr för några år sedan. Den har tyvärr aldrig kommit till användning därav är den helt oanvänd, som ny. Frakt tillkommer eller så kan jag mötas upp i Stockholm.

Nikita
Nikita
(4)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Vit kavaj från Mango - Snygg vit kavaj från Mango med knappar och ett bälte i midjan. Kavajen har långa ärmar och en klassisk krage. Perfekt för en stilren look.
Svart kavaj från Mango - Stilren svart kavaj från Mango med klassisk krage och långa ärmar. Kavajen har axelklaffar och knappar vid ärmsluten för en extra detalj. Perfekt för dig som vill ha en enkel men snygg look.
Svart kavaj från Mango - Stilren svart kavaj från Mango med klassisk krage och två fickor framtill. Kavajen har lång ärm och är gjord i ett mjukt polyestermaterial som sitter snyggt och bekvämt.
Mango kavaj  - Säljer en kavaj från mango jag köpte för cirka 4 år sedan. Kavajen i sig är superfin dock av någon konstig anledning tog jag bort vadderingen i axlarna när jag fick hem den.. så ja! Säljer för 250kr
Blå kavaj från Mango - Snygg blå kavaj från Mango i en stilren design. Kavajen har en klassisk passform med långa ärmar och är perfekt för att ge en färgklick till din outfit. Tillverkad i ett strukturerat material som ger en elegant look.
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Fjällräven jacka - Säljer nu en down lite cropped expedition dam jacka i nyskick! Storlek M men sitter som S! Hör av er vid frågor eller intresse!🫶🤗
Ljusblå jeansjacka från Zara - Säljer en ljusblå jeansjacka från Zara med oversized passform. Jackan har stora fickor framtill, klassisk krage och knappar längs hela framsidan. Perfekt att slänga över en hoodie eller t-shirt för en chill look.
Hermo liknande jacka  - Säljer en ljusgrå pufferjacka med horisontella sömmar och tryckknappar framtill. Jackan har en hög krage och trekvartsärmar, perfekt för dig som vill ha en lätt och stilren jacka till vardags. Materialet är syntet och ger en glansig finish.
Herno Jacka, svart/marinblå - Säljer min herno jacka i strl 2 (motsvarar s) är 167 för referens, jackan är svart men upplevs åt de marinblåa hållet. Sparsamt använd, fint skick bortsett från jackans krok som dessvärre lossnat på ena sidan ( går att sy fast)❤️köpt för 5300, kan mötas upp i Stockholm ❤️🥰🥰
Brun trenchcoat från NA-KD - Snygg brun trenchcoat från NA-KD med klassisk dubbelknäppning, långa ärmar och bälte i midjan. Storlek 36
Svart dunjacka från Moncler - Snygg svart dunjacka från Moncler med quiltad front och Moncler-logga på ärmen. Jackan har dragkedja framtill och en klassisk, stilren look som passar perfekt till höst och vinter. Lätt att matcha och riktigt trendig.