Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Mönstrad Fodrad Bomberjacka
Mönstrad Fodrad Bomberjacka - 89 Mönstrad Fodrad Bomberjacka - 90 Mönstrad Fodrad Bomberjacka - 91

Mönstrad Fodrad Bomberjacka

Storlek: M
Kategori: Jackor
Märke: VERO MODA
Färg: Flerfärgad

300 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Aldrig använd.

Ingrid
Ingrid
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Mönstrad bomberjacka från monki.  - I väldigt gott skick trots att den använts flertalet gånger. Söker nu ett hem med någon som uppskattar den för den färgklick den är!
Bomberjacka fodrad  - En bomberjacka höst , storlek M. Väldigt bra skick
Bomberjacka  - Tunn bomberjacka från vero Moda! Aldrig använd, passar xs-m
Mönstrad bomberjacka  - Bomberjacka med superfint och diskret mönster! Svårt att fånga på foton, men vid närt håll finns ett mönster (bild 3). Jackan är ganska tunn, så sommar/vår jacka 🌸skriv om det önskas fler bilder eller information
Mönstrad kappa - Knappt använd
Blommig bomberjacka från Vero Moda - Snygg bomberjacka från Vero Moda med blommigt mönster i orange, grönt och vitt på en svart bakgrund.
80s bomberjacka - Retro bomberjacka i jättefint skick. Jättefin till ett par jeans och vitt linne
Killstar fodrad bomberjacka vändbar - Säljer en fodrad bomberjacka från Killstar den är vändbar. Jackan har ribbade muddar, dragkedja framtill och två fickor med knapp även två små fickor på armen.  Materialet är polyester och nylon.
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Jaded London knitted bomber jacket  - Jättesnygg stickad jacka från Jaded London som är helt oanvänd🤍 Nypris: 2 246
Olivgrön vindjacka med snörning - Snygg olivgrön vindjacka med snörning i midjan och flera fickor framtill. Jackan har guldiga knappar och patchdetaljer på ena ärmen. Perfekt för dig som vill ha en cool och avslappnad stil.
Snygg jeansjacka  - Säljer denna jättesnygga jeansjackan då den inte kommer till användning, jättesnygg vår/sommar jacka 🥰 jackan är nästan aldrig använd och har inga defekter ☀️
Vit cardigan jacka från Moncler - Snygg vit cardigan jacka från Moncler med quiltad framsida och två fickor med dragkedja. Jackan är långärmad, har rund halsringning och Moncler-logga på ärmen. Perfekt för lager-på-lager och stilrena outfits.
Sofie schnoor jacka  - Säljer denna supper snygga jacka  💖💖🩷🥰
RalphLauren Denim&Supply Fieldjacket - Tjena! Säljer denna riktigt feta RalphLauren Denim&Supply jackan, RL D&S finns inte kvar längre vilket gör att jackan är lite svårare att få tag i, Storlek M, hör av dig vid funderingar!🙌
J.Lindberg field jacka - Säljer denna feta J.Lindberg jacka, perfekt nu inför vintern då den är varmare än vad den ser ut. Jag på bilden är 184cm och den sitter fint på mig så är du runt 180 är det något för dig. Hör av dig vid frågor och funderingar!