Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor > Dunjackor
Rock and blue jacka
Rock and blue jacka - 0 Rock and blue jacka - 1 Rock and blue jacka - 2 Rock and blue jacka - 3 Rock and blue jacka - 4

Rock and blue jacka

Storlek: 36
Kategori: Dunjackor
Färg: Svart
Skick: Bra skick

1000 SEK

Frakt från 59 SEK
Beskrivning

Säljer nu min rock & blue jacka då den blivit för liten. Det är den längre modellen och den har äkta päls. Den har två små hål som inte direkt syns och har spruckit i innerarmen men inget som stör (lätt att laga). Den har två fickor fram samt en bröstficka, den har en liten ficka på armen och även två innerfickor en stor/djup och en lite mindre. Är man intresserad så kan jag skicka fler bilder!

Tindra Räsänen
Tindra Räsänen
(2)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Svart dunjacka med päls från rock and blue - Säljer en svart dunjacka från rock and blue med stor fluffig päls runt huvan och logga på ärmen. Jackan har en klassisk, lite längre modell och ser riktigt varm ut – perfekt för kalla dagar.
 Rockandblue jacka  - Svart lång dunjacka från Rockandblue med snygg quiltad design och avtagbar huva med ljus päls. Jackan har flera dragkedjefickor, tryckknappar och Rockandblue-logga på ärmen. Perfekt för kalla vinterdagar. Använd en vinter
Colmar jacka - Helt ny och oanvänd svart dunjacka från colmar. Säljer då den var för liten💗 Colmar storleken är 42 och eu storleken är 36💕köpt för 4600
Hollies jacka - Hollies jacka stl 36 använd ett par gånger bara, jackan är nästan som en ny då stl36 Rökfri
Svart lång dunjacka Jack & Jones - Säljer en svart lång dunjacka från Jack & Jones med hög krage och två stora fickor framtill. Jackan är tillverkad med återvunna fibrer och har en stilren, enkel design som passar perfekt för kalla vinterdagar. Jackan är helt ny
Moncler jacka - Svart dunjacka med huva och brun fuskpäls runt kanten. Storlek XS till S. Jackan har dragkedja, snörning i midjan och två snedställda fickor med dragkedja framtill. Perfekt för kalla vinterdagar och har en modern, kortare passform. Äkta solklart, så intresserad hojta till bara 😃
Moncler jacka - Äkta moncler jacka i storlek s, den är i bra skick förutom 2 småsaker som man kan se på bild 5 o 6, man får skriva till mig så får man mer bilder. Kan tänka mig gå ner lite i pris vid snabb affär.
Andra annonser från Dunjackor
Visa alla
Mörkblå Fjällräven dunjacka - Men’s xs men sitter som en dam s på en tjej
Olivgrön dunjacka från lager 157 - Snygg olivgrön dunjacka från 157 med huva och dragkedja framtill. Jackan har två praktiska fickor med dragkedja och quiltad design.
 Moncler - Snygg svart dunjacka från Moncler med quiltade partier och dragkedja framtill. Jackan har Moncler-logga på ärmen och en stilren, sportig look. Perfekt för kalla vinterdagar och enkel att matcha med olika outfits.
Grå black label Canada Goose - Säljer nu en grå Canada goose jacka black label. Jackan är oanvänd men har dessvärre tappat prislappen under frakt. Pälsen kommer med och jackan skannar även då den har en nfc-tag. Passar perfekt under vintern och våren för att hålla än varm.
Svart dunjacka från Moncler - Snygg svart dunjacka från Moncler med glansig finish, huva och dragkedja med röd, vit och blå detalj. Jackan har två snedställda fickor med dragkedja och en bröstficka med lock. Moncler-logga på bröstet. Perfekt för kalla vinterdagar.storlek xl passar s/m
Mörkblå glansig dun jacka  - Snygg svart dunjacka från Champion med huva och dragkedja framtill. Jackan har ett diskret Colmar -märke på ärmen och är Perfekt för kalla vinterdagar och enkel att matcha med olika outfits.
Svart dunjacka från Burberry - Snygg svart dunjacka från Burberry med klassisk design och hög krage. Jackan har en glansig finish och är perfekt för kalla vinterdagar. Märket Burberry syns tydligt på insidan. Passar dig som vill ha både stil och värme. Pris kan diskuteras
Mörkblå down lite dunjacka från Fjällräven - Snygg mörkblå dunjacka från Fjällräven med huva och dragsko. Jackan har två stora framfickor och klassisk Fjällräven-logga på bröstet. Perfekt för kalla vinterdagar tack vare det tjocka dunfodret och den höga kragen. Passar xs-S