Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor > Dunjackor
Grön dunjacka med huva från Nike
Grön dunjacka med huva från Nike - 0

Grön dunjacka med huva från Nike

Storlek: XS
Kategori: Dunjackor
Märke: Nike
Färg: Grön
Skick: Bra skick

350 SEK

Frakt från 49 SEK
Beskrivning

Snygg grön dunjacka från Nike med huva och dragkedja framtill. Jackan har en quiltad design och Nike-logga på bröstet. Perfekt för kalla dagar och ger en sportig look. Passar dig som vill ha både stil och värme under vintern.

Nadir Seid
Nadir Seid
(2)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Svart dunjacka med huva från Nike - Snygg svart dunjacka från Nike med huva och dragkedja framtill. Jackan har en klassisk puffer-design och Nike-logga i vitt på bröstet. Perfekt för kalla dagar och enkel att matcha med olika outfits. Tillverkad i slitstarkt material och har långa ärmar.
Svart dunjacka från Nike med huva - Snygg svart dunjacka från Nike med dragkedja framtill och två sidofickor. Jackan har en avtagbar huva och en vit Nike-logga på bröstet. Puffig modell som håller värmen under kalla dagar. Perfekt för vintern och riktigt stilren. Bra skick om man bortser de från dom sista bilderna.
Mörkgrön dunjacka med huva - Säljer en mörkgrön dunjacka från Colmar med quiltad design och huva. Jackan är storlek 154 men passar större då jag hade den tills jag var 164. Skick 7/10 jag köpte den förra våren och används måttligt sen dess. Kontakta vid intresse!!!!
Svart dunjacka med huva - Säljer en svart dunjacka med hög krage och fast huva. Jackan har breda, quiltade paneler och dragkedja framtill med vindslå. Två sidofickor och en klassisk, puffig look som håller dig varm under kalla dagar.
Grå och svart dunjacka med huva - Snygg grå dunjacka från Mc Kinley med svarta detaljer och huva. Jackan har dragkedjor på fickorna, ribbade muddar och reflekterande detaljer. Perfekt för kalla vinterdagar och håller dig varm med sin vaddering. Storlek 158. Bara hör av er vid funderingar!😃
Svart dunjacka från Nike - Snygg svart dunjacka från Nike med huva och dragkedja. Jackan har en klassisk puffer-design, två sidofickor och Nike-logga på bröstet. Perfekt för kalla vinterdagar och riktigt skön att bära. Materialet är slitstarkt och håller värmen bra.
Moncler brun/grön dunjacka med huva - Snygg brun dunjacka från Moncler med stickade olivgröna ärmar och stor huva. Jackan har dragkedja framtill, två fickor och Moncler-logga på ärmen. Perfekt för kalla vinterdagar och riktigt trendig look.
Svart dunjacka med huva från Moncler - Snygg svart dunjacka från Moncler med glansig quiltad kropp, stickade svarta ärmar och huva. Jackan har dragkedja framtill och en ficka med Moncler-logga på ena ärmen. Perfekt för kalla vinterdagar och riktigt stilren look.
Andra annonser från Dunjackor
Visa alla
Grå/beige hernolikande jacka!  - Följ för liknande💓 grå beige herno liknande jacka i storlek S som är mycket lik orginalet med knappar krage och trekvartsärm. Från Calliope i perfekt skick! Pruta inte, tryck köp nu eller skriv vid frågor💓tk-0096
Marinblå vinterjacka från Peak Performance - Säljer en marinblå dunjacka från Peak Performance. Säljer den då jag inte använder den längre. Mycket fint skick. Storlek 170 som är samma som small. Nypris 2099kr.
Grå dunjacka från Herno - Snygg grå dunjacka från Herno med hög krage. Perfekt för sommarkvällar, även otrolig på vintern och riktigt lätt att styla till olika outfits. Storlek 42it vilket motsvarar S. Är villig att sänka priset vid snabb affär 🥰
Colmar jacka  - Storlek 46 och sitter typ som en small. Brukar själv ha medium och är 185 och väger 72 kg
Marinblå cardigan Polo Ralph Lauren - Snygg marinblå jacka från Polo Ralph Lauren med quiltad framsida, stickade ärmar och huva. Jackan har dragkedja framtill och två fickor med dragkedja. Perfekt för kyliga dagar och enkel att matcha med olika outfits. Nästan oanvänd säljer pga för många jackor i garderoben.
Mörkblå dunjacka från Sail Racing - Tja! Säljer en  mörkblå dunjacka från Sail Racing med huva och dragkedja. Säljer den då den är för liten för mig. Storleken är XS, det är en snygg jacka som är perfekt för kalla vinterdagar. Jackan är i ett mycket fint skick, inga defekter osv,
Svart dunjacka från Moncler - Snygg svart dunjacka från Moncler med quiltad design och dragkedja framtill. Jackan har en klassisk passform och är tillverkad i glansigt material med dunfyllning som håller dig varm under kalla dagar. Perfekt för dig som vill ha både stil och funktion.
Svart dunjacka från Polo Ralph Lauren - Svart pufferjacka från Polo Ralph Lauren med huva och dragkedja framtill. Jackan har två sidofickor med dragkedja och en bröstficka med dragkedja. Klassisk röd logga broderad på bröstet. Perfekt för kalla vinterdagar.