Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
Asos Klänning
Asos Klänning - 89

Asos Klänning

Storlek: 40
Kategori: Klänningar
Märke: Asos
Färg: Grön

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en underbar grön klänning från Asos, perfekt för alla tillfällen. Klänningen har en smickrande knytdesign och är i storlek 40.

Mohammed Abood
Mohammed Abood
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Asos klänning - Använd en gång. Som ny!
Klänning från ASOS - Jätte fin klänning från ASOS, väldigt mjuk och skönt material och klänningen sitter jätte fint!
Asos klänning - Klänning från asos. Storlek xs. 150 kr
Klänning från asos - Jättefin ljusgrön klänning från asos🥰
Klänning ASOS - Säljer denna superfina salviagröna klänningen från ASOS. Säljer då den är för stor och glömde retunera den, alltså helt oanvänd (i nyskick med taggar)! Perfekt till balen! Den är helt slutsåld på deras hemsida. Strl 40 (liten i storleken). Nypris: 1569kr
Asos klänning - Säljer denna, använd 1 gång. Nypris 1200kr
Asos klänning - Suuuuperskön klänning från asos✨
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Klänning - Så fin sommarklänning från Zara. Super populär🩷
Ljusrosa volangklänning - Söt ljusrosa kort klänning med volang nedtill. Klänningen är axelbandslös och har en figurnära passform upptill med en fluffig kjoldel. Perfekt för dig som gillar en feminin och trendig stil. Nypris 300kr. Säljs inte längre.
Prickig Zara klänning - Supersöt vit kort klänning med svarta prickar och smala axelband. Perfekt för sommar dagar och ger en fräsch och trendig look.
Rosa Zara klänning - Kort rosa Zara klänning som man kan bära på två sätt!! Helt ny med lappen kvar! Pris kan alltid diskuteras 😊  Kika gärna in mina andra plagg, vill bli av med så mycket som möjligt 💗
Vit volangklänning från NA-KD - Supersöt vit kortklänning från NA-KD med tunna axelband och flera lager volanger.
Studentklänning  - Köpte inför min student 2025 här på plick! Men bestämde mig för en annan klänning till slut så bilderna är inte mina, den är enbart testad🥰Oerhört eftertraktad klänning och köpt här på plick. Både runt ärmarna och längst ned vid kjolen är det resår. Hör gärna av dig vid frågor!.
Vit miniklänning ifrån design by amor - Använd 2 gånger, bra skick, storlek s