Alla kategorier > Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Klänning s - Snygg klänning med spets från New yorker
Klänning S - Supersöt klänning(: Oanvänd. Köparen står för frakt💜💜💜
Klänning - Svart klänning storlek 38  Skriv om du vill ha mer bilder
Klänning S  - Klänning i mycket fint skick. Storlek S
Klänning - Jättefin svart prickig klänning från Laurie Denton!! Jag är 162 cm för referens.
Klänning - Jätte fin klänning jag köpte second hand för 300!!
Klänning - sjukt snygg klänning med gothic vibes men även lite coquette? inte använt med taggen kvar ❤️nypris 600, priset här kan diskuteras :)
Klänning - Klänningen är helt ny från hm prislappen på
Restyle Klänning
Restyle Klänning - 89 Restyle Klänning - 90 Restyle Klänning - 91

Restyle Klänning

Storlek: S
Kategori: Klänningar

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer min superfina restyle klänning då jag bytt stil och klänningen tyvärr inte använts. Jag köpte den här på plick och då satt prislappen kvar, jag själv har använt den en gång, och då provade jag den endast så den är i nyskick.☺️ Köparen står för frakt eller så kan jag mötas i Västerås✨✨

ellen:)
ellen:)
(4)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Klänningar
Visa alla
Prickig klänning  - Populär prickig klänning från Zara !!🐄🖤⛄️
Vit kort klänning med spetsdetaljer - Supersöt vit kort klänning perfekt till studenten💕PRIS KAN DISKUTERAS! Den har några lösa trådar vid midjan men inget som syns och går att klippa bort, hon jag köpte av sa det skulle vara så.
Maje klänning (linkande) - Säljer en Maje LIKNANDE klänning från North Attire men skulle säga att de är näst intill identiska. Klänningen passar perfekt för studenten eller bara för att ha i sommar eller utomlands!
Vit prickig offshoulder klänning - Säljer en söt vit kortklänning med svarta prickar och volangdetaljer. Klänningen är axelbandslös och har tre stora volanger som baktill har tyll. Klänningen är använd fåtal gånger🌷
Klänning - säljer denna klänning då den aldrig kom till användning, helt oanvänd och lappen är kvar 💝
Ljusgul långklänning med v-ringning - Fin ljusgul långklänning från peppermayo. Perfekt till bröllop, fest o bal🥰🥰🥰 går ner till marken på mig som är 170 lång ❣️hör av er vid frågor ! Oanvänd.
Svart omlottklänning med volang - Snygg svart kortklänning med omlott och volangdetaljer. Klänningen har halterneck med knyt i nacken och markerad midja. Tillverkad i ett glansigt material som ger en lyxig känsla. Perfekt för dig som vill sticka ut. Stl xs, använd en gång så skicket är nytt! Från Gina tricot