Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
Helt ny vit klänning!
Helt ny vit klänning!  - 89 Helt ny vit klänning!  - 90 Helt ny vit klänning!  - 91

Helt ny vit klänning!

Storlek: 44
Kategori: Klänningar
Färg: Vit

400 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Jätte snygg klänning från Fashion Union med etiketten kvar! I färgen Oatmeal, ribbad midiklänning.

Nora
Nora
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Vit ny klänning  - Vit ny klänning
Vit klänning NY  - storlek xs helt ny från zalando. säljer pgr av att ja tyckte den inte passade mig
Ny Vit Vacker klänning - Så fin men Tyvärr för liten för mig. Ny med lapparna kvar!  Från märket Chiara Forthi Storlek 36
Vit klänning Ny  - Säljer helt ny klänning pga fel köp.  Kostar vid inköp 629:- plus frakt 149;-
Ny klänning - Oanvänd klänning endast testad lapp kvar! Sitter tight
NY studentklänning vit klänning - Supersnygg och clean vit klänning perfekt till studenten, examen, skolavslutning, konfa. Från Nelly NLY ONE. Alrig använd med tags kvar. Märkt XS men stor i storleken och mer som S.
 Ny Vit sommar klänning från Zara - Supersöt klänning från Zara med v-ringning och volangkant längs halsen. Klänning har korta ärmar med lätt resår och knappar framtill. Den är luftig med flera volanger i tyget och passar perfekt till ljusa dagar. Gjord i mjuk bomull för en skön känsla.
Helt ny vit klänning - Jättefin vit klänning från Nelly, perfekt som studentklänning! Två vita lager och spets Alla lappar finns kvar och är helt oanvänd, endast provad
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Prickig Zara klänning - Supersöt vit kort klänning med svarta prickar och smala axelband. Perfekt för sommar dagar och ger en fräsch och trendig look.
Hello Molly studentklänning  - Slutsåld Hello Molly klänning, som jag köpt här på plick men som tyvärr var för stor för mig. Så säljer om den! Skit snygg med knyte i ryggen, skriv för fler frågor💗
Vit kortklänning med svarta volangdetaljer - Supersöt vit kortklänning med puffärmar och svarta volangdetaljer i midjan. Klänningen har en lätt A-linjeform och markerad midja med cut out-effekt. Perfekt för dig som vill ha en unik och trendig look. det är storlek 164 13 till 14 år, men skulle säga att den passar någon som har  XS
Vit plisserad klänning med volang - Populär och eftertraktad klänning från Zara! 💓💓 perfekt till student eller liknande! Kontakta vid frågor annars är de bara att klicka på köp
Vit prickig kortklänning med volang - Supersöt vit kortklänning med svarta prickar, långa puffiga ärmar och volangkant nertill. Klänningen har smockad midja, knyt i ringningen och är tillverkad i ett lätt, luftigt material som känns perfekt för varma dagar.
Vit prickig klänning - Söt vit kortklänning med svarta prickar och breda axelband. Klänningen har en figurnära överdel och en voluminös kjol med volang. Perfekt för sommarens alla tillfällen.
OANVÄND Balklänning - Oanvänd balklänning från Peppermayo, prislappen sitter kvar🩷. Är i storlek 34, och jag är 160cm och den är för lång, skulle säga att den passar någon som är 165-170.  Är köpt för 925kr, säljer för 800kr. Om du är intresserad eller har några frågor så hör av dig!🩷