Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
Klänning
Klänning  - 89

Klänning

Storlek: XS
Kategori: Klänningar

50 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Sommarklänning från bikbok. Storlek XS & säljer för 50kr. Frakt tillkommer 🌸

ForozanR
ForozanR
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Klänning  - Blå blommig sommarklänning från Nelly. Köpt förra sommaren, helt oanvänd men utan lapp kvar.
Klänning  - Snygg och läcker klänning från Scotch & Soda. Storlek 32 men passar även en 34. Ord pris 1995kr
Klänning - Säljer en jättefin grön klänning från shein i storlek XS. Passar perfekt nu när sommaren kommer!
Klänning  - Superfin klänning
Klänning - Nyskick
Klänning  - Ny med tag  Passar xs-m Skön och mjuk
Klänning - Älskar denna men den kommer inte till användning, den har en rosett i midjan. Fint använt skick. Hör av sig till mig för frågor/ mått. 🖤❤️‍🔥
Klänning  - Jätte söt klänning som är använd kanske två gånger därav bra kvalitet.💘jätte mjukt tyg som är stretchigt därför passar den xxs-m 💘säljer för 100
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Klänning - Så fin sommarklänning från Zara. Super populär🩷
Ljusrosa volangklänning - Söt ljusrosa kort klänning med volang nedtill. Klänningen är axelbandslös och har en figurnära passform upptill med en fluffig kjoldel. Perfekt för dig som gillar en feminin och trendig stil. Nypris 300kr. Säljs inte längre.
Prickig Zara klänning - Supersöt vit kort klänning med svarta prickar och smala axelband. Perfekt för sommar dagar och ger en fräsch och trendig look.
Rosa Zara klänning - Kort rosa Zara klänning som man kan bära på två sätt!! Helt ny med lappen kvar! Pris kan alltid diskuteras 😊  Kika gärna in mina andra plagg, vill bli av med så mycket som möjligt 💗
Vit volangklänning från NA-KD - Supersöt vit kortklänning från NA-KD med tunna axelband och flera lager volanger.
Studentklänning  - Köpte inför min student 2025 här på plick! Men bestämde mig för en annan klänning till slut så bilderna är inte mina, den är enbart testad🥰Oerhört eftertraktad klänning och köpt här på plick. Både runt ärmarna och längst ned vid kjolen är det resår. Hör gärna av dig vid frågor!.
Vit prickig kortklänning med volang - Supersöt vit kortklänning med svarta prickar, långa puffiga ärmar och volangkant nertill. Klänningen har smockad midja, knyt i ringningen och är tillverkad i ett lätt, luftigt material som känns perfekt för varma dagar.