Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
Sammetsklänning
Sammetsklänning - 89 Sammetsklänning - 90

Sammetsklänning

Storlek: L
Kategori: Klänningar

20 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Supermysig klänning i velour, svart⚫️⚫️ Jättepraktisk att använda för lager o med en kavaj över❣️❣️❣️

ditelopp
ditelopp
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Sammetsklänning - Otrolig klänning från mango, så mjuk. Strl S använd en gång
Sammetsklänning - Svart klänning i sammetsliknande material från Miss Selfridge i storlek 38 med långa ärmar. Kan dras ut lite på axlarna. Endast använd vid ett tillfälle så i gott skick.
Svart prickig sammetsklänning S - Supersnygg svart sammetsklänning med silvriga prickar, lång puffärm och söt rynkning vid bysten. Klänningen är kort och har en figurnära passform med dragkedja i ryggen. Perfekt för dig som vill sticka ut med en trendig look!
Sammetsklänning - Överväger försäljning av min killstar klänning. Kragen är modifierad till mer V-neck.
Sammets klänning - En nyköpt svart omlott sammets klänning perfekt till middag eller fest! Tagg fortfarande på! Snabb leverans samt kan pris diskuteras!
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Poncho klänning - Säljer denna slutsålda klänningen från Nelly! Endast testad
Ljusgul långklänning med v-ringning - Gul super fin satinklänning, aldrig andvänd och prislappen är kvar! Säljer den pga jag valde en annan balklänning obs bilden är lånad men skriv så skickar jag fler
Grön blommig långklänning med v-ringning från ADOORE - Snygg långklänning i grönt med blommigt mönster och v-ringning från ADOORE. Klänningen har långa, vida ärmar och knappar framtill. Perfekt för dig som vill sticka ut med en färgglad och trendig look. Klänningen är endast använd 1 gång! Den är i storlek 38 men är liten i storlek!
Vit klänning med volanger - Så populär och eftertraktad klänning!! 💓 så fin till studenten!! Kontakta vid frågor annars är det bara att klicka på köp 💓
Rosa långklänning  - Jättefin rosa långklänning från Babyboo. Helt ny, aldrig använd pågrund av fel storlek. Strl S
Adoore klänning - Porto Dress - Peach från adoore, storlek 36. Jättefin klänning som är använd vid ett tillfälle 🧡 Nypris 1795
Hello Molly Studentklänning - Jättefin studentklänning från hello Molly💗Den är i storlek M men sitter mer som en S, jag har vanligtvis mellan xs och s i kläder och denna satt prefekt på mig!! Den är helt ny med lappen kvar, den är endast testad en gång. Skriv vid funderingar💗