Alla kategorier > Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Elegant klänning - Passar till olika tillfällen, ganska elegant och vacker.
Elegant klänning - Säljer denna klänning då den har blivit för stor.  Använd en gång. Perfekt för bröllopsfest eller andra tillställningar.
Elegant sommar klänning  - Elegant klänning med volanger . Passar utmärkt till fest eller olika tillställningar. Eller bara en varm sommar kväll✨
Jättefin och elegant klänning - Jag säljer denna jättefina och eleganta klänning från Hm eftersom den inte kommer till användning, använd endast en gång så mycket bra skick!
En jätte vacker klänning - Nu har jag bestämt mig för att sälja denna super poopis klänningen.
Svart elegant klänning - Snygg svart kort klänning med asymmetrisk axel och draperad detalj framtill.  Perfekt som balklänning eller festklänning ❤️Den är oanvänd och prislappen är kvar.
Elegant klänning  - En sjukt fin klänning i en pastell lila färg. Storlek M, den är helt oanvänd och ny. Säljes pga fel köp av storlek.
Elegant Maxi klänning - Hej! Jag säljer en maxi-klänning i storlek 38 som endast har använts en gång. Den är i fint skick och kemtvättad. Klänningen är köpt utomlands. Jag säljer den för 3500 kr, men priset kan diskuteras vid snabb affär.
en jätte snygg elegant klänning
en jätte snygg elegant klänning  - 89 en jätte snygg elegant klänning  - 90

en jätte snygg elegant klänning

Storlek: 34
Kategori: Klänningar
Märke: Asos
Färg: Lila

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Denna klänningen köpte jag förra året och varje gång jag har haft på mig den har jag alltid fått massor av komplimanger. Men nu känner jag att någon annan får ta över den platsen!;)

Adriana
Adriana
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Klänningar
Visa alla
Studentklänning volang - Superfin vit egen sydd klänning som passar perfekt tilll avslutning eller studenten. Jag är 165 cm o den är i storlek S🩷
Beige balklänning - Jättefin balklänning i beige. Storlek M men ev lite liten i storleken, passar en S eller liten M som bäst. Pris kan diskuteras!
Vit strandklänning  - Vi är strand/festklänning. Perfekt på semestern 🙌🏼🙌🏼💕💕💕🎀🎀storlek S
Blommig axelbandslös kortklänning - Söt axelbandslös kortklänning med volanger och blommigt mönster i ljusa toner av rosa och grönt på vit botten. Klänningen har omlottdetaljer upptill och är perfekt för sommarens alla tillfällen. Använd en gång, kolla gärna in min profil eller min Vinted för andra fina kläder!
Blommig kortklänning med volanger - Supersöt kortklänning med blått blommönster på vit botten. Klänningen har volangdetaljer vid ärmar och kjol, v-ringning och smockad rygg för skön passform. Puffiga kortärmar och omlottkänsla framtill ger en romantisk vibe. Perfekt för sommarens alla tillfällen!
Balklänning  med v-ringning - Ljusrosa långkläning perfekt till balen eller annan tillställning. Skriv för fler bilder. Jag är ca 170 cm lång. Passar s-xs.
Ljusgrön volangklänning med puffärmar - Supersöt ljusgrön kortklänning med volangkant och puffiga axlar. Klänningen har en lös passform och är ärmlös med breda axelband och en stor krage. Perfekt för sommarens alla tillfällen!
Marinblå balklänning  - Balklänning som är helt oanvänd, säljer då den var för liten. Storlek S