Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
Vit somrig klänning☀️
Vit somrig klänning☀️ - 0 Vit somrig klänning☀️ - 1 Vit somrig klänning☀️ - 2

Vit somrig klänning☀️

Storlek: 158/164
Kategori: Klänningar
Märke: Gina Tricot
Färg: Vit
Skick: Mycket bra skick

135 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Superfin vit somrig klänning som bara har används en gång.

vilma
vilma
(1)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Vit somrig klänning - Säljer en söt vit klänning med smock upptill och tunna axelband. Klänningen har en luftig och flowy passform med volang nertill, perfekt för varma dagar. Materialet känns lätt och bekvämt mot huden. Den har en svart fläck på höger sida och kan därför tänka mig dra ner priset mer än vanligt ❤️❤️❤️ i storlek 146-152
Vit somrig klänning  - Vit kortklänning med tunna axelband och blommor på tyget. Klänningen har volangdetaljer, snörning framtilll. Har använts 2 gånger.
Vit somrig klänning☀️ - Storlek M, aldrig använd men kunde inte lämna tillbaka då lappen åkte av😞Dubbla tyg och tjockare vilket hjälper den att hålla formen samt inte bli genomskinlig oavsett ljus! Elegant stil, köpte inför studenten men passar även till andra tillfällen!!🫶🏼
Vit somrig klänning med volanger - Luftig vit klänning med smala axelband och smock upptill. Klänningen har flera volanglager och är tillverkad i ett lätt, skrynkligt tyg . Perfekt för varma dagar och enkel att styla både som klänning eller kjol. Har älskat att bara ta den över bikinin ner till stranden!
Jättefin somrig klänning - Jag säljer denna jättefina klänning från Gina Tricot eftersom den inte kommit till användning, oanvänd så mycket bra skick! Nypris 399kr
Vit somrig klänning från Gina Tricot - Supersöt vit klänning från Gina Tricot med smala axelband och volangkant nertill. Klänningen har broderade detaljer och knyt framtill, perfekt nu i sommar! Säljer då den tyvärr inte längre passar💕
Vit somrig klänning från Gina Tricot - Superfin vit kort klänning från Gina Tricot med tunna axelband som korsas i ryggen. Klänningen har volangdetaljer, spetsinslag och en luftig, lätt struktur. Perfekt för varma dagar och ger en romantisk vibe.
Söt sommarklänning☀️ - Skön tunn sommarklänning från Gina. Säljes då den inte kommer till användning💗säljs inte längre, men gissar på att nypris ligger på runt 350kr💗
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Rosa sommarklänning med volanger - Söt rosa kortklänning från Design by Amor. Klänningen är axelbandslös med smockad överdel och volangig kjol i lätt, luftig bomull. Perfekt för varma dagar och har en romantisk känsla med sina fina detaljer. Andvänd endast en gång, ny pris 699kr
Vit offshoulder volangklänning zara - Supersöt vit offshoulder klänning med svarta prickar och flera lager volanger. Klänningen är kort och har en luftig passform, perfekt för varma dagar.
Ljusrosa balklänning - Super fin balklänning från babyboo. Aldrig använd! Nypris är 1150❤️
Vit prickig kort klänning - Söt vit kort klänning med svarta prickar och tunna axelband. Klänningen har volangdetalj upptill och är perfekt för varma dagar. Tillverkad i ett lätt och luftigt material som känns skönt mot huden.
Ljusblå offshoulder klänning - Söt ljusblå kortklänning i offshoulder-modell med volang upptill. Klänningen har en avslappnad passform och är tillverkad i ett mjukt bomullsliknande material. Perfekt för varma dagar och ger en fräsch sommarkänsla.
Sommarklänning - Superfin sommarklänning från Bershka, passar perfekt till skolavslutning eller strand💗
Långklänning - Supersöt klänning som är slutsåld, storlek xs! Passade tyvärr inte mig därav säljer jag🩷
Satinklänning - Superfin svart satinklänning med öppen rygg. Storlek xs. Nyskick🩷