Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
Zara klänning
Zara klänning - 89 Zara klänning - 90

Zara klänning

Storlek: XS
Kategori: Klänningar
Märke: Zara
Färg: Flerfärgad

160 SEK

Frakt från 45 SEK
Beskrivning

Oanvänd Zara klänning storlek xs

Elin
Elin
(16)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Zara klänning - Säljer nu denna fina zara klänning i strl Xs då den inte kommer till användning💖
Zara klänning - Blommig långklänning från Zara. Aldrig använd och alla lappar är kvar
Zara klänning  - Klassig klänning från Zara. Aldrig använd helt ny.
Zara klänning  - Första bilden är lånad!!!!! Säljer denna Zara klänning som endast är använd 1 gång!! 🩷🩷
Zara klänning - Säljer denna så snygga klänningen från zara som använts endast en ggn, inga defekter Sytt upp lite vid ryggen som går att sprätta upp
Zara klänning  - Så fin klänning som även är så snygg med en tjocktröja som en kjol!💛använd max 2 ggr, slriv för fler bilder💛köparen står för frakt💛
Zara klänning - Säljer denna enormt fina mönstrade klänningen från Zara. Den är i storlek XS,  strapless och lång, så så fin till sommaren. Har en supersnygg knytning framtill som lägger till en fin detalj. Sparsamt använd, helt i nyskick! Hör av er om frågor💕
Zara klänning - Snygg mönstrad och v-ringd Zara klänning! Nyskick, använd en gång.
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Vit prickig kort klänning - Söt vit kort klänning med svarta prickar och tunna axelband. Klänningen har volangdetalj upptill och är perfekt för varma dagar. Tillverkad i ett lätt och luftigt material som känns skönt mot huden.
Glittrig silver/grön balklänning - Säljer en glittrig silverfärgad balklänning med v-ringning och korta ärmar. Klänningen har en figurnära passform och är täckt av paljetter som ger ett riktigt statement-utseende. Perfekt för dig som vill sticka ut på nästa stora event!
Långklänning - Supersöt klänning som är slutsåld, storlek xs! Passade tyvärr inte mig därav säljer jag🩷
Studentklänning - Sååå fin klänning perfekt till studenten!!!🩷🩷🩷 storlek S, köpte den för 2000 här på plick. Jag är 173💕
Rosa axelbandslös balklänning  - Rosa balklänning från Misha💕 Toppen skick! Nypris: 5179kr, pris kan diskuteras vid snabb affär!! Skriv om du har frågor eller vill ha fler bilder💕💕
Vit offshoulder volangklänning zara - Supersöt vit offshoulder klänning med svarta prickar och flera lager volanger. Klänningen är kort och har en luftig passform, perfekt för varma dagar.
Satinklänning - Superfin svart satinklänning med öppen rygg. Storlek xs. Nyskick🩷
Gina tricot vit klänning  - Vit miniklänning från Gina tricot. Använd en gång. Stl M.