Alla kategorier > Jeans & Byxor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Zara jeans - Ett par väldigt fina lågmidjade jeans från zara! Använd fåtal gånger.  De är i fint skick och slutsålda på Saras hemsida. Dom är i storlek 34 men är långa i benen samt har ett skönt stretchigt jeans material! Köparen står för frakt.
Zara jeans  - Bootcut jeans från Zara🌟🌟❣️💗pris kan som vanligt diskuteras🩷🩷
Jeans från ZARA - Jätte snygga Jeans med jätte fin färg, säljer på grund av att jag inte haft tillfället att använda dem
Zara jeans - För små för mig, annars jättefina!!
Jeans ZARA - Nya från ZARA. Jättefina men inte min stil
Zara jeans  - Ett par helt slutsålda zara jeans i jätte bra skick!
Jeans från Zara!  - Säljer ett par ljusa jeans med coola slitningar på knäna och låren. De har en klassisk femficksdesign och är perfekta för en avslappnad stil. Jeansen har en rak passform och är i mycket bra skick! Perfekta för både vardag och fest! Intresserad och vill ha flera bilder, hör av dig!
Jeans zara
Jeans zara - 0 Jeans zara - 1

Jeans zara

Storlek: S
Kategori: Jeans & Byxor
Märke: Zara
Färg: Blå
Skick: Bra skick

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygga jeans från zara, strl 34 men passar 36 också, är 175

Emily
Emily
(24)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jeans & Byxor
Visa alla
alobha label everyday linnen pants  - Säljer ett par super fina slut sålda linne byxor från alobha label som inte kommer till användning längre, uppsydda hos skräddare så de passar mig perfekt som är 1,67💓💓💓lite slitningar på inre låret men inget som syns när man har på sig de🤗🤗 kom privat för bilder på de
Cheap monday jeans  - Supersnygga cheap monday jeans köpta på weekday!💓26/30. Lite nötta längst nere se sista bild
Svarta kostymbyxor med bootcut - Är 160cm o längden passar perfekt. Aldrig använda
Lågmidjade jeans - Säljer dessa lågmidjade jeans från Gina Tricot.
Ljusblå bootcut jeans med utsvängda ben - Säljer ett par ljusblå bootcut jeans från ping med  utsvängda ben. Jeansen har en snygg cool tvätt. Första bilden beskriver bäst färgen då den är i dagsljus. Jeansen har slitningar vid fötter och ett väldigt litet hål på ena knäet. Men det är ingenting man tänker på. Annars känns jeansen som nya. Passar xs-s
Ljusblå raka jeans med loose fit - Säljer ett par ljusblå jeans med rak passform och loose fit. Jeansen har klassisk femficksdesign, normal midja och är tillverkade i mjukt denimtyg. Perfekta för en avslappnad och trendig look.
Mörkblå Nudie jeans - Säljer ett par mörkblå jeans från Nudie Jeans med klassiska kontrastsömmar och broderade bakfickor. Jeansen har fem fickor, normal passform och är tillverkade i mjukt bomullsjeansmaterial. Perfekta för dig som gillar en tidlös och clean look.
Vintage Esprit jeans med låg midja  - Vintage jeans från Esprit med låg midja och flared/straight leg (se bild). De är i mycket bra skick och är i stl Small. midja:35, grenmått: 19cm, innerbenslängd: 76cm, benöppning: 19cm