Alla kategorier > Mode > Väskor > Handväskor
Gucci handväska i ormmönstrat läder
Gucci handväska i ormmönstrat läder - 0 Gucci handväska i ormmönstrat läder - 1 Gucci handväska i ormmönstrat läder - 2 Gucci handväska i ormmönstrat läder - 3 Gucci handväska i ormmönstrat läder - 4 Gucci handväska i ormmönstrat läder - 5

Gucci handväska i ormmönstrat läder

Storlek: Small
Kategori: Handväskor
Märke: Gucci
Färg: Svart
Skick: Mycket bra skick

300 SEK

Frakt från 49 SEK
Beskrivning

Snygg handväska från Gucci i svart och grått ormmönstrat läder. Väskan har två smala handtag och en längre axelrem för olika bärstilar. Metallbricka med Gucci-logga framtill. Perfekt för dig som vill ha en statementväska med lyxig känsla.

Kim Berggren
Kim Berggren
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Svart handväska i ormmönstrat skinn - Snygg svart datorväska med ormmönstrad yta och både handtag och justerbar axelrem. Väskan har en stor ytterficka med dragkedja och silverfärgade detaljer. Perfekt för laptop och viktiga prylar. Stilren och passar till det mesta. Märket är Åhléns
Svart handväska i läder - Snygg svart handväska med guldfärgade detaljer. Väskan har axelrem och dragkedja samt elegant kedjedetalj. Perfekt för dig som vill ha en stilren och lyxig accessoar. Nyskick!
Handväska i ormmönstrat läder - Snygg handväska i beige, svart och rosa ormmönstrat läder med guldfärgad detalj framtill. Väskan har ett topphandtag och en unik rektangulär spänne. Perfekt för dig som vill sticka ut med en trendig accessoar.
Svart YSL handväska i läder - Säljer en svart handväska med klassisk YSL-logga framtill. Väskan är tillverkad i quiltat läder med chevronmönster och har en kedjerem i silverfärg. Perfekt för dig som vill ha en lyxig och tidlös accessoar.
Svart YSL handväska i läder - Säljer en svart handväska från YSL.   Jag har använt väskan vid 2 tillfällen så den är i jättefint skick och har  justerbar axelrem i läder och metall. Perfekt för dig som vill ha en lyxig accessoar med klassisk design. Modellen heter Envelope & är Medium Size. Skickas i dustbag & medföljer kartong vid köp.
Svart YSL handväska i läder - Stilren svart handväska från Yves Saint Laurent i mjukt, kornigt läder. Väskan har breda axelband och ett elegant YSL-monogram i guld framtill. Rymlig modell med klassisk form och exklusiv känsla, perfekt för dig som gillar lyxiga accessoarer. Osäker på äkthet därav billigt.
Svart YSL handväska i läder - Snygg svart handväska från Saint Laurent med guldfärgad kedjerem och ikonisk YSL-logga framtill. Väskan är tillverkad i slätt läder och har en stilren, rektangulär form. Perfekt accessoar för dig som gillar lyxiga detaljer och klassisk design.
Svart YSL handväska i läder - Säljer en svart handväska från Saint Laurent med klassisk YSL-logga i silver på framsidan. Väskan har quiltat mönster, kedjerem och är tillverkad i läder. Perfekt för dig som vill ha en stilren och lyxig accessoar.
Andra annonser från Handväskor
Visa alla
Väska  - Aldrig använd, super söt
Brun och beige bucket bag i canvas - Snygg bucket bag i beige canvas med bruna läderdetaljer och vita sömmar. Väskan har både handtag och axelrem samt dragskostängning med guldfärgade metalldetaljer. Perfekt för dig som gillar en trendig och stilren look. Inte använd dock prislapp av💕
Speedy mini väska - Säljer denna super söta väska!
Miu miu väska - Miu miu väska som är köpt på Vestiaire collective, äkthets bevis finns. Skicket är bra. Väskan är även rymlig. Pris kan diskuteras
Brun mockaväska med fransar från Maje - Snygg mörkbrun handväska i mocka från Maje❤️ perfekt nu till sommaren! är i storlek small, finns inga defekter. Säljer för att jag köpt en ny handväska❤️
Brun handväska med flätat handtag - Snygg brun handväska från GINATRICOT. Den är helt ny, men se bild 2 och 3. Den var så när jag köpte. Helt slutsåld på hemsidan.
Louis Vuitton Väska - Ej äkta! Louis Vuitton väska i modellen Alma. Ett innerfack, ett hänglås och ett långt band tillkommer. Bra skick, men i sista bilden syns att ena spännet till det långa bandet lossnat, det går att fixa annars kan man ha den som på bilden eller ta bort bandet helt
Svart trendig handväska  - Jätte snygg svart väska köpt i Spanien. Säljer för att den aldrig används. Super fint skick och det tillkommer ett längre band. Skriv innan du köper (Pris kan diskuteras)